⇨ Dybala: Wkrótce nowy kontrakt
Autor Wiadomość
 Tytuł: Dybala: Wkrótce nowy kontrakt
PostNapisane: 16 lut 2017, 2017 08:29 

Dybala: Wkrótce nowy kontrakt
Paulo Dybala udzielił wywiadu, w którym potwierdza, że jest bardzo blisko odnowienia kontraktu z Juventusem i ostrzega przed lekceważeniem FC Porto.

"Jesteśmy blisko przedłużenia kontraktu. Brakuje bardzo niewiele. Mój agent przyleci do Włoch, aby porozmawiać z Giuseppe Marottą o ostatnich szczegółach, ale z naszej strony wszystko wygląda dobrze." - ujawnił napastnik w rozmowie ze Sky. Dybala był ostatnio bardzo często zdejmowany z boiska przez Maxa Allegriego. Czy 23-latek może złamać rekord Alessandro Del Piero, który był zmieniany aż 19 razy przez Fabio Capello? "Usłyszałem ostatnio o tym. Może zacznę prosić o zmiany. Nie jest łatwo pobić jego rekordy występów i goli, więc jakbym był ciągle zmieniany to przynajmniej mam szansę pobić chociaż jeden z jego rekordów!" - żartował Argentyńczyk.

W przyszłym tygodniu Bianconeri wracają do zmagań w Lidze Mistrzów, w ramach której udadzą się na Estadio Dragao.
"Musimy teraz myśleć tylko o Palermo, a dopiero potem skupimy swoje myśli na Lidze Mistrzów. Spodziewamy się bardzo trudnego spotkania na bardzo głośnym stadionie. Pytałem o to Alexa Sandro, który potwierdził, że nie będzie łatwo."

Palermo odwiedzi Turyn w piątek wieczorem i będzie to mecz o szczególnym znaczeniu dla La Joya, trafił do Juventusu z ekipy Rosanero.
"Doświadczyłem wielu różnych emocji z Palermo. Najgorszy był spadek w moim pierwszym sezonie. Później było miło, bo wróciliśmy do Serie A. To było najpiękniejsze doświadczenie w Palermo, z niesamowitą imprezą i entuzjazmem fanów."

23-letek po zmianie formacji na 4-2-3-1 gra obecnie nieco dalej od bramki rywali.
"Wraz ze zmianą systemu dojrzałem w kategoriach pomagania zespołowi." - przyznał Dybala. "Muszę cofać się nieco głębiej, gdyż Allegri poprosi mnie, abym nie zostawał pomiędzy liniami. Jest nas wielu w ataku, co oznacza, że ​​jest też ograniczona ilość miejsca. Muszę więc czasami grać głębiej, wśród pomocników lub szukać wolnych przestrzeni. Gonzalo Higuain? Podziękował mi za asystę przy jego bramce z Cagliari, ale zawsze to robi. Osobiście brakuje mi kilku goli, ale stworzyłem wiele szans dla innych. Miałem małego pecha przeciwko Crotone i Interowi, ale gram dobrze dla zespołu."

źródło: football-italia.net

treść newsa

Tytuł: Re: Dybala: Wkrótce nowy kontrakt
PostNapisane: 16 lut 2017, 2017 08:39 

Brakuje mu goli. To chyba potwierdza brak entuzjazmu dla nowego ustawienia. Niech już przedłuży ten kontrakt powiedzmy do czerwca 2022, wybierze te buty, dać mu 10 na plecy i niech się stara o te bramki. Może nowe logo i dychs dla Dybiego podniosą ich sprzedaż.

PostNapisane: 16 lut 2017, 2017 08:59 

Niestety Dybala duzo traci w nowym ustawienu.

PostNapisane: 16 lut 2017, 2017 09:12 

Może to nie wina nowego ustawienia, a najzwyczajniej wahanie formy. W Juve jest też coś takiego jak syndrom drugiego sezonu, gdyż wielu zawodników po pierwszym świetnym roku gry w Turynie, w drugim mają jakieś dziwne problemy.

PostNapisane: 16 lut 2017, 2017 11:16 

Już mi się zwyczajnie rzygać chce, jak po raz 149 pojawia się news o tym, że "Dybala wkrótce przedłuży kontrakt" No ile można...

PostNapisane: 16 lut 2017, 2017 14:52 

To nie jest wina ustawienia tylko po prostu zadań jego na boisku, nie potrzebnie Allergi każe mu się cofać na środek boiska. On powinien wspierać Higuaina i byc jak najbliżej niego.

[ Drukuj ]