Sampdoria: Schick jest w pełni zdrów

Napastnik UC Samdorii, Patrik Schick, przeszedł testy medyczne i może wznowić treningi pomimo niedawnych obaw związanych z problemami kardiologicznymi, ale przyszłość zawodnika wciąż nie została rozstrzygnięta.

Dzisiaj piłkarz przeszedł kolejne testy w Mediolanie, które odbyły się po miesięcznym odpoczynku w Pradze i jedynie lekkich treningach siłowych.

"To centrum medyczne słynne w całej Europie i jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, ponieważ testy wykazały, że chłopak jest zdrowy." - stwierdził pracujący w Sampdorii dr Baldari w wywiadzie dla Sky Sport Italia. "Problem, który zostanie dokładniej wyjaśniony w nadchodzącym komunikacie prasowym, został w pełni rozwiązany. Powtarzam - chłopak jest zdrowy, jutro zacznie trenować i otrzymał zielone światło, aby uprawiać sport na poziomie zawodowym. Nie potrzebuje więcej testów, bo profesor powiedział nam, że wszystko jasne i przejrzyste."

W dalszym ciągu nierozstrzygnięta pozostaje jednak kwestia, czy Schick pozostanie w Sampdorii na kolejny sezon, wznowi negocjacje z Juventusem, czy - i to staje się coraz bardziej prawdopodobne - trafi do Interu Mediolan. Zainteresowanie  21-latkiem wyrażają również Tottenham Hotspur i AS Monaco.

źródło: football-italia.net

Ładowanie okładki... Przeciągnij okładkę aby zmienić jej pozycję

Komentarze (2)

Schick+Keita in, Cuadrado out.

Jeśli uważamy się za klub dżentelmenów - a o tym świadczy choćby rozwiązanie kwestii Llorente czy Teveza, zachowanie w stosunku do Bonucciego czy Conte - to Schick powinien się tu znaleźć. O ile Sampdoria nie zacznie wydziwiać i koniec końców powrócimy do oferty sprzed całej tej szopki ze zdrowiem Czecha. Zastępcy Higuaina nie ma, a Schick ma wszystko, żeby nie tylko odciążyć Pipitę, ale też za 3-4 lata wejść w jego buty. Przy założeniu, że z zawodnikiem Sampy jest faktycznie wszystko OK. A argumentacja o przemęczeniu organizmu, która pojawiła się jakiś miesiąc temu do mnie trafia.

  Załączniki
  Komentarz ostatnio edytowany około 2 miesiące(ęcy) temu przez matekkuba

No to ja się pobawię we wróżenie z fusów.
Jest całkiem zdrowy teraz i pewnie parę lat jeszcze będzie, a później nie wiadomo. Z tych wszystkich doniesień medialnych wynika, że miał infekcję i zaburzenia rytmu serca. To ma sens - u osób z predyspozycjami do zaburzeń rytmu przy przemęczeniu i osłabieniu organizmu arytmia może się ujawnić. Czyli najprawdopodobniej na testach miał nieprawidłowe EKG, bo był przeziębiony i zmęczony, później chłopak wyzdrowiał, zaburzenia ustąpiły i jest ok... Tyle tylko, że wcześniej czy później zaburzenia prawdopodobnie nawrócą (za kilka - kilkanaście lat), a mieć 30 mln lub nie mieć to już 60mln różnicy.

  Załączniki
 
Póki co nie ma tu żadnych komentarzy

Najnowsze komentarze

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Tabela ligowa

# Zespół Z P R PKT
1 Napoli 8 0 0 24
2 Inter 7 0 1 22
3 Juventus 6 1 1 19
4 Lazio 6 1 1 19
5 Roma 5 2 0 15
6 Sampdoria 4 1 2 14
7 Bologna 4 2 2 14

Wasze Sondy

zwyciężył po raz kolejny w Serie A i odpadł z LM w 1/8
29%
zajął drugiej miejsce w lidze, lecz doszedł do finału LM i dał sobie kolejną szanse na triumf w tych rozgrywkach, przy czym wynik i rywal w finale pozostałby niepewny
71%
Panel Menu