Lulić: Dumny z roli kapitana

Senad Lulić przyznał, że jest dumny z roli kapitana Lazio przed jutrzejszym meczem z Juventusem o Superpuchar Włoch.  
 
Rozmawiając z dziennikarzami podczas przedmeczowej konferencji prasowej Lulić oznajmił: "Jestem bardzo szczęśliwy i dumny z opaski kapitanskiej i mam nadzieję, że zdobędziemy to trofeum. Zawsze musimy dawać z siebie wszystko, ponieważ za to nam płacą, nieważne czy dany piłkarz jest kapitanem, czy też nie. Rola kapitana jest czymś ważnym i dziękuję klubowi i kolegom z zespołu, a także trenerowi i kibicom. 
 
Przygotowywaliśmy się na to spotkanie i ten mecz jest jednym z naszych celów na ten sezon. Nie ma potrzeby, by jeden piłkarz musiał zagrzewać do walki pozostałych. Do walki o trofeum nie trzeba nikogo zagrzewać. Wszyscy wiemy, co trzeba zrobić. Nie możemy się bać. Juventus jest faworytem i najlepszym klubem we Włoszech, ale my damy z siebie wszystko. My także mamy świetnych zawodników i mamy nadzieję, że pokonamy ten Juventus. Popełniliśmy błędy w finale Pucharu Włoch i mam nadzieję, że tym razem to Juventus je popełni i uda nam się coś strzelić. Musimy starać się wykorzystywać nasze okazje". 
 
źródło: football-italia.net

Komentarze (0)

Póki co nie ma tu żadnych komentarzy

Najnowsze komentarze

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Tabela ligowa

# Zespół Z P R PKT
1 Napoli 8 0 0 24
2 Inter 7 0 1 22
3 Juventus 6 1 1 19
4 Lazio 6 1 1 19
5 Roma 5 2 0 15
6 Sampdoria 4 1 2 14
7 Bologna 4 2 2 14

Wasze Sondy

zwyciężył po raz kolejny w Serie A i odpadł z LM w 1/8
29%
zajął drugiej miejsce w lidze, lecz doszedł do finału LM i dał sobie kolejną szanse na triumf w tych rozgrywkach, przy czym wynik i rywal w finale pozostałby niepewny
71%
Panel Menu