Mandzukic: To był fake News

 
Mario Mandzukic odpowiedział na dzisiejszy 'news' z jego wypowiedzią na temat sporu w szatni Juventusu podczas finału w Cardiff.
 
We Włoszech szerokim echem odbiła się wypowiedź Chorwata, który miał twierdzić, że do awantury doprowadził właśnie Bonucci z Dani Alvesem. Bardzo szybko jednak pojawiły się informacje, że wywiad z Mandzukiciem był zmyślony, co potwierdził sam Mario, któy na jednym z portali społecznościowych napisał:  
 
W odniesieniu do mnie przypisano mi słowa na temat Daniego i Leo, których NIGDY nie wypowiedziałem. Jeśli ktoś mnie zna, to wie, że jeśli coś mówię, to w cztery oczy. Zawsze tak robię i to nie były moje słowa. Nie martwcie się, to był fake news.
 
źródło: football-italia.net

Komentarze (7)

Może to nie były jego słowa ale można myśleć że coś takiego się działo....pewnie nigdy się prawdy nie dowiemy.Szkoda mi Bonu chłopak był moim ulubieńcem wśród obrońców za te strzały ,podania jako obrońca.

  Załączniki
 

Tak btw to zabawne jest, że człowiek, którego wszyscy skreślają zawsze z naszej kadry nie tylko strzelił jedyną bramkę w Finale, gdy nasi się posypali, ale w dodatku najpiękniejszą w całej edycji LM.

  Załączniki
 

Eh, gdybyśmy mieli Buffona i 10 Mandżukiciów w polu to by była paka

Wracając do tematu, to na 100 procent coś się wydarzyło w szatni, Alves był inicjatorem konfliktów, ich prowokatorem

  Załączniki
 

jeszcze ze tak dwa newsy o tym zeby kazdy zrozumial xDD

  Załączniki
 

Poprzednim sezonem Mandżukić mi cholernie zaimponował. Gość nie jest idealnym napastnikiem, ale charakter? Idealnie pasujący do Juventusu - zaangażowanie i profesjonalizm. Stąd też nie pasowało mi od początku coś w tym jego "wywiadzie".

  Załączniki
 

Słowa zdementował, ale sytuacji już nie Może to były jego nieoficjalne słowa

  Załączniki
 
  1.    Gidi

Może być w tym trochę racji, ale nie wierzę, że Mario mógł komuś nieoficjalnie coś zdradzić. Gość jest przykładem profesjonalisty, a każdy profesjonalista wie, że to co się dzieje w szatni zostaje w szatni.

Sama sytuacja trochę zgadza się z wypowiedziami Alvesa, który mówił, że Juve go nie zrozumiało, mieli inne podejście w różnych kwestiach. Co by nie powiedzieć, to zawodnik ma się dostosować do zwyczajów panujących w drużynie.

  Załączniki
 
Póki co nie ma tu żadnych komentarzy

Najnowsze komentarze

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Tabela ligowa

# Zespół Z P R PKT
1 Juventus 29 5 4 91
2 Roma 28 7 3 87
3 Napoli 26 4 8 86
4 Atalanta 21 8 9 72
5 Lazio 21 10 7 70
6 Milan 18 11 9 63
7 Inter 19 14 5 62

Wasze Sondy

Panel Menu