lightbg lightbg
Benatia zawiesza karierę reprezentacyjną
benatia3juveMedhi Benatia ogłosił, że pozostanie w klubie podczas nadchodzącej przerwy na mecze międzynarodowe.

"Wiecie jak wielkie jest moje przywiązanie do kraju." - napisał Benatia na swoim profilu na Instagramie. "Z wielkim trudem zdecydowałem się zrezygnować ze zgrupowań reprezentacji do czasu, gdy sytuacja w moim klubie ewoluuje.

Jest to dla mnie trudna decyzja, ale również dobrze przemyślana. Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy - nie jestem zawodnikiem wyjściowego składu w klubie i w związku z tym trudno mi być tak konkurencyjnym w kadrze narodowej jakbym chciał.

Pomimo braku regularnej gry, klub nadal wykazuje ogromną wiarę we mnie, ale obecnie uważam, że to niesprawiedliwe, abym przyjął powołanie, gdy gram mało i zajął miejsce zawodnika, który jest bardziej gotowy.

Pomimo zajmowania pozycji kapitana, nie jestem ponad zasadami i nie sądzę, że byłoby to uczciwe, w stosunku do trenera, który potrzebuje graczy, którzy grają regularnie w swoich klubach.

Teraz muszę zrobić wszystko, aby wywalczyć więcej minut w moim klubie. Jak tylko to zrobię i jeśli reprezentacja nadal będzie mnie potrzebowała to oczywiście przyjmę powołanie."

źródło: instagram.com

Komentarze [5] Odśwież komentarze
juventissimo
Thursday, 16 March 2017, 08:48
Zobacz na Forum
Przecież oni go w kraju powieszą. Jeszce był kapitanem. Decyzja chyba konsultowana z Asą. Poszedł po bandzie mocno.
titov
Thursday, 16 March 2017, 09:28
Zobacz na Forum
Bardzo dziwne tłumaczenie. Jest zawodnikiem szerokiego składu, ale przecież gra... W Bayernie chyba miał podobną sytuację.
pogon17
Thursday, 16 March 2017, 11:29
Zobacz na Forum
Trzeba czytać między wierszami: ,,Zostało mi 2,5 miesiąca do końca opcji wykupu przez Juve i muszę dać z siebie 100% w biało-czarnych barwach, żeby klub zdecydował się na wyłożenie za mnie 17 mln. Dalekie wyjazdy na reprezentację mogą mi to uniemożliwić, dlatego sorry kadro, wracam latem wink.gif "
titov
Thursday, 16 March 2017, 13:04
Zobacz na Forum
No tak, pod tym dziwnym tłumaczeniem może się kryć faktycznie coś w takim kształcie jak przedstawiłeś razz.gif
Marokańczycy z pewnością zrozumieją... wink.gif
clyde
Friday, 17 March 2017, 11:32
Zobacz na Forum
Benatia ma świadomość, że poza sporymi umiejętnościami jego karierę charakteryzują stosunkowo częste wizyty u lekarza i jak sądzę nie chce dodatkowo się narażać podczas występów dla wielce przeciętnej reprezentacji Maroka, w której i tak zdążył się już nagrać. Zastosował dość pokrętne tłumaczenie, bo nawet rezerwowy klubu klasy Juventusu jest niebywałą wartością dla ekipy o potencjale marokańskim, ale to już ich problem icon_faja.gif
 
 
Wyniki Serie A
Poprzednie spotkanie

Brak poprzednich spotkań.
Następne spotkanie

Brak następnych spotkań!
Tabela Serie A
M Pkt +/-
13 Udinese 3 3 -2
14 Napoli 3 2 -1
15 Verona 3 2 -2
16 Juventus 3 1 -2
17 Empoli 3 1 -3
18 Carpi 3 1 -4
19 Bologna 3 0 -4
Sklep piłkarski Nike
Juventus
Tego dnia urodził się...
UKRAINE Aleksandr Zavarov
... urodzil sie 56 lat temu.
Buttony
Online
Naszą witrynę przegląda teraz 862 gości i 3 użytkownik 
Llorente14, Bieniorz, mioda