lightbg lightbg
Superpuchar: Juventus 2 - 0 Lazio
supercoppa_italianajuve290' Koniec spotkania. Juve triumfuje zdobywając Superpuchar Włoch! Zwycięstwo Bianconerim zapewniło dwoch nowych zawodników, Mandżukić i Dybala. Mecz nie należał do najciekawszych, ale jest dobrym prognostykiem przed zbliżającym się sezonem ligowym.

73' Wrzutka w pole karne, do piłki dopada Pogba , cofa do Dybali, a ten piekielnie mocnym strzałem pokonuje Marchettiego! 2:0!

69' 1:0! Świetna wrzutka ze skrzydła Sturaro wprost na głowę Mandżukicia, a Chorwat nie pomylił się i wpakował piłkę do bramki Lazio.

45' Po niezbyt interesującej i wyjątkowo statycznej pierwszej połowie Juventus remisuje bezbramkowo z Lazio. Okazji było jak na lekarstwo, a żaden z zespołów nie potrafił sobie stworzyć klarownej sytuacji na gola.

PRZED MECZEM:
 Znamy już jedenastki jakie wybiegną za kilkanaście minut na mecz o Superpuchar Włoch w Szanghaju. Nie ma większych niespodzianek w składzie Lazio, za to od pierwszych minut w Juve wystąpi Kingsley Coman, czego przed spotkaniem chyba nikt nie obstawiał. Dzisiejsze spotkanie to szansa na pierwsze trofeum Bianconerich w tym sezonie