• lightbg
  • lightbg
Dwójka z Genoi dzięki Immobile?
palaciojuveWe Włoszech pojawiają się informacje, że Juventus oddając Genoi Ciro Immobile, zapewnił sobie opcję pozyskania dwóch zawodników klubu z Genui. Młody Włoch jest obecnie piłkarzem Pescary, ale Prezydent Rossoblu Enrico Preziosi potwierdzał niedawno, że jest on w połowie zawodnikiem jego klubu. Dzisiejszy tuttosport informuje, że Juventus wykorzystał negocjacje w sprawie Immobile, by zapewnić sobie prawo pozyskania Rodrigo Palacio oraz Miguela Veloso. Obaj gracze byli na celowniku Interu, lecz jeśli te informacje się potwierdzą, to Juventus ma pierwszeństwo przy ich transferze.

źródło: football-italia.net

Słowa kluczowe: Ciro Immobile, Enrizo Preziosi, Genoa, Inter, Miguel Veloso, Pescara, Rodrigo Palacio, transfery, tuttosport

Komentarze [9] Odśwież komentarze
maras27
Monday, 30 January 2012, 13:13
Zobacz na Forum
Palacio... czemu nie, mógłby się przydać...
clyde
Monday, 30 January 2012, 13:55
Zobacz na Forum
Obaj panowie to bardzo interesujący piłkarze, ale wątpie ażeby mający spore ambicje względem swojego zespołu Preziosi chciał ich odejścia. Nie ukrywam jednak, że z wymienionej w newsie dwójki większe wrażenie robi na mnie Palacio, który od kilku ładnych lat prezentuje równą wysoką formę stając się z czasem najlepszym graczem swojego zespołu. Ktoś taki jak on mógłby się stać konkretną alternatywą dla Vucinica, a może nawet wypchnąłby Czarnogórca z pierwszego składu Juventusu. Jestem też ciekaw ile za Argentyńczyka zażyczyłyby sobie władze Genui bo z tego co pamiętam to tego lata o Palacio starał się Inter, ale jak widać nieskutecznie.
pogon17
Monday, 30 January 2012, 14:57
Zobacz na Forum
Palacio jest za stary, a Veloso... zależy od ceny, myślę, że można by wypożyczyć, jeśli faktycznie negocjacje w sprawie Naingollana nie wypalą.
grady
Monday, 30 January 2012, 15:01
Zobacz na Forum
Jeśli to prawda, to gratuluję Beppe, bo to dobra opcja. Młody się ogra w Genui, a jeśli coś z niego będzie to wróci do nas. Przy okazji możemy ściągnąć dwójkę zawodników, która mogłaby być niezłym wzmocnieniem dla nas smile.gif))
clyde
Monday, 30 January 2012, 15:38
Zobacz na Forum
"pogon17" wrote:
Palacio jest za stary, a Veloso... zależy od ceny, myślę, że można by wypożyczyć, jeśli faktycznie negocjacje w sprawie Naingollana nie wypalą.

Palacio za stary? Facet ma 29 lat do tego jest ograny we Włoszech. To dla niego ostatni moment na odejście do wielkiego klubu, a dla nas małe ryzyko, że się nie sprawdzi. Według mnie pasuje jak ulał.

Co do Veloso to jakoś nie widzę go u nas. Poza tym Genua wyceniła go na jakieś 12 mln także sporo za dużo w stosunku do tego co prezentuje w serie a.
kruszyn
Monday, 30 January 2012, 15:52
Zobacz na Forum
Palacio to dość dobry zawodnik, który zarówno potrafi strzelić jak i dobrze pograć w ataku pozycyjnym, do tego jest w niezłej formie, a co do Veloso to 12 mln to w tym momencie to za duzo, lecz potargować sie mozna, myśle że przy dobrym przygotowaniu i otzymaniu szansy doszedłby do formy prezentowanej niegdyś w Sportingu, byłoby ciekawie...Forza Juve
juve00
Monday, 30 January 2012, 17:35
Zobacz na Forum
Dobrze, że to okienko transferowe dobiego końca. Jak chcą coś wygrac to niech pomyslą nad rozsądniejszym transferem a nie ściąganiem sredniaków.. Wystarczy już takich graczy, lepiej spojrzec na grosso, toniego czy iaquinte i zastanowic czy dalej bawic się w taką polityke czy dograc tym co jest a w lecie dokonac przemyslanych transferów...
matekkuba
Monday, 30 January 2012, 17:55
Zobacz na Forum
Podałeś z czterech liter te przykłady. Iaquinta po przyjściu do Juve był kimś kogo do tej pory nie mamy - gościem, który wchodząc z ławki potrafił strzelić gola i robił to regularnie. Grosso to był transfer z kategorii: albo on albo nikt. A że na lewej szalał Paolo, to perspektywa zatrudnienia Mistrza Świata nie była taka zła. Toni to był środek doraźny, niezbyt drogi, a gdyby nie zakupiono Matriego - niezbędny.

Veloso i Palacio bym na pewno średniakami nie określił, choć akurat Portugalczyka widziałem w roli jednego z lepszy ŚP w Serie A. Póki co daleko do tego.
anela210
Monday, 30 January 2012, 21:16
Zobacz na Forum
A jaka jest pewność, że np. guarin bedzie prezentował sie w Serie A tak samo jak w Portugalskiej ?
Nie ma takiej pewności, oczywiście chciałbym by poziom ligi był jak najlepszy, ale myśle, że klasą Veloso przebija Naingolanna , więc byłby lepszym wyjściem , jako ktoś kto mógłby wygryźć kogoś z trójki Marchisio,Pirlo,Vidal
.Cena nie przekonuje, 12 mln to zawsze jest pewne ryzyko . Palacio mógłby być dobrą alternatywą dla Vucinicia ,ale mimo wszystko lepiej byłoby poczekać do lata i kupić jakiegoś bardziej przebojowego napastnika, będącego pewniakiem na długie lata.
 
 
Juventus vs Napoli
20.05.12 21:00
  Juventus
0
  Napoli
2
M Pkt +/-
1 Juventus 38 84 48
2 Milan 38 80 41
3 Udinese 38 64 17
4 Lazio 38 62 9
5 Napoli 38 61 20
6 Inter 38 58 3
7 Roma 38 56 6
Sklep piłkarski Nike
Juventus
ITALY, ITALIAN REPUBLIC Umberto Pinardi
... urodzil sie 84 lat temu.
CHILE, REPUBLIC OF Arturo Vidal
... urodzil sie 25 lat temu.