• lightbg
  • lightbg
Jak nie Nainggolan, to Rigoni?
chievochievoPojawiały się informacje o sondzie ze strony Milanu, lecz obecnie wygląda na to, że Luca Rigoni z Chievo jest na celowniku Juventusu. Bianconeri uważają go podobno za alternatywę w razie niepowodzenia przy transferze Radji Nainggolana, a o tym wypowiedział się obecny w mediolańskim hotelu (gdzie trwają rozmowy) dyrektor klubu z Werony Giovanni Sartori: "Milan nie pytał mnie o Rigoniego, ale były sondaże z innych wielkich włoskich klubów, w tym z Juventusu i Interu". Inne informacje mówią, że Bianconeri mieliby go wykorzystać jako część oferty za wspomnianego Belga.

źródło: tuttojuve.com

Słowa kluczowe: Chievo, Giovanni Sartori, Inter, Luca Rigoni, Milan, Nainggolan, Radja, transfery

Komentarze [3] Odśwież komentarze
grady
Monday, 30 January 2012, 14:58
Zobacz na Forum
nie, nie i jeszcze raz nie. Straciliśmy Guarina na rzecz Interu, więc jeśli Radja nie przyjdzie, to lepiej zostawić w środku to co mamy (co się równa z daniem szansy Pazienzy) i postarać się o kogoś konkretnego w lecie.
domin100
Monday, 30 January 2012, 15:33
Zobacz na Forum
Dokładnie... stop wynalazkom już. Wreszcie zaczynamy wracać do lat świetności a tu znowu jakieś wynalazki typu Rigoni czy Candreva. Stać nas sportowo na lepszych zawodników.
benq
Monday, 30 January 2012, 16:28
Zobacz na Forum
ja już nie moge z tymi ich wynalazkami za dyche, boże :/!
 
 
Juventus vs Napoli
20.05.12 21:00
  Juventus
0
  Napoli
2
M Pkt +/-
1 Juventus 38 84 48
2 Milan 38 80 41
3 Udinese 38 64 17
4 Lazio 38 62 9
5 Napoli 38 61 20
6 Inter 38 58 3
7 Roma 38 56 6
Sklep piłkarski Nike
Juventus
ITALY, ITALIAN REPUBLIC Umberto Pinardi
... urodzil sie 84 lat temu.
CHILE, REPUBLIC OF Arturo Vidal
... urodzil sie 25 lat temu.