Szczęsny pojedzie z Juve na tournee?

 
Niebawem końca dobiec ma dość długo już trwająca saga z transferem Wojciecha Szczęsnego do Juventusu.
 
Polak po dwóch sezonach spędzonych na wypożyczeniu w Romie wrócił do Arsenalu, gdzie jednak nie ma dla niego miejsca i od dłuższego już czasu mówi się o jego transferze do zespołu mistrza Włoch. 
 
Bianconeri już dawno mieli porozumienie z samym Szczęsnym, długo nie mogli uzgodnić kwoty transferu z jego klubem, lecz wygląda na to, że w końcu się udało. La Gazzetta dello Sport informuje, że Juventus chce zabrać Polaka na swoje przedsezonowe tournee i jest przekonany, że uda do tego czasu porozumieć z Arsenalem na kwotę 9 milionów euro.
 
źródło: football-italia.net 

Komentarze (3)

Nie przepadam za Szczęsnym, mimo że jest naprawdę dobrym bramkarzem. Brakuje mi u niego stabilizacji, gry nogami i umiejętności podejmowania decyzji (mnie wydaje się on niepewny na przedpolu). Ale ma charyzmę, to ważne.

Za 9mln nie ma się jednak nad czym zastanawiać. Obsadzamy pozycję drugiego bramkarza wychodząc z bilansem -3mln, a różnica klas między Szczęsnym a Neto jest niepodważalna. Do tego, kupujemy bramkarza, którego będzie można sprawdzić na pozycji jedynki i jeśli Polak udźwignął by ten ciężar i sprostał zadaniu, to już w ogóle deal stulecia - zastępca Buffona za niespełna 10mln. Jeśli nie, pozostanie drugim wyborem (czyli wciąż dobrze).

  Załączniki
 

z pierwsza czescia wypowiedzi moznaby sie zgodzic jesli napisalbys to 2 lata temu...przez ten okres Wojtek znaczaco sie rozwinal. nie naturlanie tylko mocno pracowal nad takimi aspektami jak gra nogam i nie tylko i a okres baboli to raczej mozna szukac w Arsenalu bo nie w Romie...

  Załączniki
 

Tutto Sport podaje info, że Arsenal zgodził się na 9 mln.

  Załączniki
 
Póki co nie ma tu żadnych komentarzy

Najnowsze komentarze

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Tabela ligowa

# Zespół Z P R PKT
1 Juventus 29 5 4 91
2 Roma 28 7 3 87
3 Napoli 26 4 8 86
4 Atalanta 21 8 9 72
5 Lazio 21 10 7 70
6 Milan 18 11 9 63
7 Inter 19 14 5 62

Wasze Sondy

Panel Menu