lightbg lightbg
Tottenham chce podkraść Alvesa?
danialves5juveWedług raportów z Anglii Tottenham Hotspur zaoferował Daniemu Alvesowi dwuletni kontrakt.

34-letni Brazylijczyk przybył do Turynu latem jako wolny agent z FC Barcelony. Prawy obrońca na początku swojej przygody ze Starą Damą doznał jednak groźnej kontuzji, po której został skreślony przez wielu kibiców, ale obecnie przeżywa drugą młodość i okazuje się objawieniem końcówki sezonu.

Zawodnik ma już na swoim koncie sześć bramek i siedem asyst, a według kilku angielskich źródeł na czele z Yahoo Sport, Spurs chcą przekonać Alvesa, aby przeniósł się do Premier League, oferując mu dwuletni kontrakt z opcją przedłużenia o rok. W ostatnim czasie pojawiały się także informacje, że o zawodnika, który posiada kontrakt z Juve do końca czerwca 2018 roku powalczyć może również Chelsea FC.

źródło: football-italia.net

Komentarze [7] Odśwież komentarze
adijuve
Friday, 19 May 2017, 09:20
Zobacz na Forum
Alves musi zostać, podziękować trzeba Lichemu, nich idzie gdzieś gdzie dostanie pierwszy skład a ściągnąć kogoś kto przy Alvesie będzie dojrzewał do gry w Juve, osobiście widziałbym tu Contiego z Atalanty.
titov
Friday, 19 May 2017, 09:31
Zobacz na Forum
Skoro Alvesa wiąże z nami kontrakt do lata 2018 r., to o jakiej 'kradzieży' tu mowa... Jedyna opcja to nawiązanie do Caritasu Footbolu i puszczenie Brazyliczyka bez kwoty odstępnego.

Znając życie potem Totkom chińczycy zaoferowaliby 15 mln odstępnego w zimowym oknie.
einhard
Friday, 19 May 2017, 09:45
Zobacz na Forum
@titov

Taki tytuł biggrin.gif Poza tym nie są znane wszystkie zawiłości kontraktu Alvesa. Z Barcą też miał ważny kontrakt, a okazało się, że może go rozwiązać na swoje żądanie bez żadnych reperkusji i przyszedł do nas jako wolny agent.

W podobnej sytuacji był kiedyś Evra, któremu kończył się kontrakt, ale ten akurat go przedłużył o rok, żeby ManU mogło chociaż jakieś drobniaki za niego dostać.
pogon17
Friday, 19 May 2017, 09:52
Zobacz na Forum
einhard, to trochę inaczej było, bo MU miało wobec Evry w kontrakcie opcję przedłużenia o rok nieznależnie od woli piłkarza.
einhard
Friday, 19 May 2017, 10:03
Zobacz na Forum
@pogon17

http://www.devilpage.pl/index/news/kome ... er-league/

z tego i innych newsów z tamtego okresu wynika, że w umowie z 2011 roku miał zapisane, że jeżeli w ostatnim roku kontraktu rozegra daną liczbę spotkań, klub z marszu zaoferuje mu przedłużenie umowy o kolejny rok, ale to przedłużenie będzie zależeć też od jego woli.
juventissimo
Friday, 19 May 2017, 11:48
Zobacz na Forum
Teraz sobie przypomnieli o Alvesu jak gra dobrze. Teraz to nie sztuka. Poza tym on przyszedł do Juve pomóc nam wygrać LM, a Totenham nie ma na to realnych szans.
la mia juve
Friday, 19 May 2017, 12:12
Zobacz na Forum
Alves faktycznie rozegrał się pod koniec sezonu, ale ani on ani Lichy młodzieniaszkami już nie są więc trzeba poważnie podejść do nadchodzącego mercato.
 
 
Wyniki Serie A
Poprzednie spotkanie

Brak poprzednich spotkań.
Następne spotkanie

Brak następnych spotkań!
Tabela Serie A
M Pkt +/-
13 Udinese 3 3 -2
14 Napoli 3 2 -1
15 Verona 3 2 -2
16 Juventus 3 1 -2
17 Empoli 3 1 -3
18 Carpi 3 1 -4
19 Bologna 3 0 -4
Sklep piłkarski Nike
Juventus
Tego dnia urodził się...
ITALY, ITALIAN REPUBLIC Paolo Siroti
... urodzil sie 47 lat temu.
ITALY, ITALIAN REPUBLIC Massimo Orlando
... urodzil sie 46 lat temu.
COLOMBIA, REPUBLIC OF Juan Guillermo Cuadrado
... urodzil sie 29 lat temu.
Buttony
Online
Naszą witrynę przegląda teraz 620 gości i 1 użytkownik 
dimebag11