

Były dyrektor Juventusu Luciano Moggi nie przestaje krytykować polityki obecnego zarządu, tym razem koncentrując się na wzmocnieniach poczynionych w letnim mercato, uznając je za 'absurd'.
"Marchionni i Zanetti zostali oddani praktycznie za darmo, za to wzamian z Florencji pozyskano Felipe Melo za blisko 25 mln euro, który jest defensywnym pomocnikiem, a patrząc w jego dotychczasową karierę, nigdy nie grał w zespole walczącym o najwyższe cele w kraju i w Europie. Co więcej trafił do klubu, w którym znajdują się już Poulsen i Sissoko. Czy ktoś może mi wyjaśnić powody tej decyzji? I proszę, nawet nie przypominajcie mi o Tiago..." Ze zdaniem działacza zgadza się dawny piłkarz Violi Lorenzo Amoruso.
"To ma sens, oni po prostu nie potrzebowali Melo, który jest dobrym piłkarzem, ale na pewno nie jest wart 25 mln euro, szczególnie, że za taką samą kwotę ściągnęli do Turynu Diego, który miał zmienić obraz gry i poprowadzić klub do zwycięstw. Ponadto Juve ma dwóch innych podobnych zawodników: Sissoko i Poulsena. Gratuluję dyrektorowi sportowemu Pantaleo Corvino, że dokonał takiej korzystnej operacji."
źródło: goal.com
Prawdopodobne
Moggi krytykuje mercato
Kamillo
Komentarze (0)
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Najnowsze komentarze
20, kwiecień 2022 10:51
14, wrzesień 2018 12:18
14, wrzesień 2018 09:59
11, grudzień 2017 10:59
01, wrzesień 2017 13:05
31, sierpień 2017 07:48
12, lipiec 2017 12:25
12, lipiec 2017 10:45
Tabela ligowa
Pokaż Pełną Tabelę
Wasze Sondy
Zobacz wszystkie sondy