Przed meczem z Lyonem

juventus4juveW ostatnich tygodniach sytuacja kadrowa Juventusu została mocno uszczuplona przez kolejne kontuzje, co z pewnością nie cieszy Antonio Conte wobec zbliżającego się pojedynku o półfinał Ligi Europy. Okazuje się jednak, że po drugiej stronie barykady również Remi Garde nie ma powodów do zadowolenia.
Doniesienia prasowe sugerują, że w meczu z Juventusem nie wystąpią dwaj podstawowi obrońcy: Umtiti oraz Bedimo oraz pomocnik Fofana. Media szacują powrót tych zawodników w okolicach 15 kwietnia, a więc tuż po meczu rewanżowym. Można jednak zakładać, że sztab medyczny francuskiego klubu dołoży wszelkich starań, aby zawodnicy mogli wystąpić przynajmniej w spotkaniu w Turynie.
Na tym jednak nie koniec problemów z kompletowaniem defensywy. Po wczorajszym spotkaniu ligowym kolejni zawodnicy narzekają na urazy. Już teraz wiadomo, że oba mecze z Juventusem opuści prawy obrońca Miguel Lopes - złamanie dolnego odcinka kości piszczelowej najprawdopodobniej kończy ten sezon dla Portugalczyka. To zła wiadomość dla trenera, ponieważ w ostatnich tygodniach zawodnik zbierał bardzo pozytywne recenzje.
Nieco inaczej wyglada sytuacja kolejnej dwójki obrońców: Bisevaca oraz Dabo, którzy również przedwcześnie musieli zakończyć wczorajsze spotkanie. Do tej pory jednak klub nie podał informacji na temat stanu ich zdrowia, więc w mediach widoczne są jedynie spekulacje. Najpewniejsze wydają się pogłoski, ze gracze odpoczną najwyżej w niedzielnym meczu z Saint Etienne by podejść w pełni sił do spotkania z Juventusem. Niemniej gdyby spełnił się czarny scenariusz to Remi Garde miałby wielki problem ze skompletowaniem defensywy. A utrzymanie czystego konta na Stade de Gerland miało być kluczowym elementem awansu Lyonu do kolejnej rundy, jak przyznał trener francuskiego klubu.

Komentarze (4)

A jak tam może wyglądać nasz skład, gdy dojdzie do starcia? Kto będzie dostępny, a kto będzie oglądać mecz z trybun?

  Załączniki
 

Według danych dostepnych na gazzetta to Marchisio może liczyć na powołanie już na najbliższą kolejkę, natomiast termin powrotu Ogbonny, Peluso i Barzagliego jest ustalony na kolejkę 32 - czyli pomiędzy meczami z Lyonem.

  Załączniki
 

Dobrze, że wróci Marchisio, bo Vidal jest zawieszony na 1 mecz z Lyonem.

  Załączniki
 

Markiz powinien wrócić, ale wspomniana trójka, może być ciężko, szczególnie Barza. Oby chociaż któryś z dwójki Andrea, Angelo byli dostępni.

  Załączniki
 
Póki co nie ma tu żadnych komentarzy

Najnowsze komentarze

Tabela ligowa

# Zespół Z P R PKT
1 Juventus 30 3 5 95
2 Napoli 28 3 7 91
3 Roma 23 7 8 77
4 Lazio 21 8 9 72
5 Inter 20 6 12 72
6 Milan 18 10 10 64
7 Atalanta 16 10 12 60

Wasze Sondy

Mega ultra super hiper spierdolony
20%
Chujowy
20%
Zjebany
20%
Popierdolony
20%
Cipowaty
20%
Dobry trener :D haha, na prawde to jest chujowaty
0%
Panel Menu