Ranieri po meczu z Interem

ranieri16.png Claudio Ranieri wierzy, że Juventus stworzony jest raczej by dobrze prezentować się przeciwko wielkim klubom, jak Inter, niż przeciw zespołom walczącym o utrzymanie. „Zagraliśmy z wielkim zaangażowaniem, to bardzo ważne. Bardzo chcieliśmy wygrać i to się udało. W niektórych momentach było ciężko, ale gdy dwa zespoły toczą otwartą walkę potrafimy się wykazać. Gorzej gdy drużyna się muruje, wtedy musimy liczyć na błysk geniuszu, któregoś z naszych piłkarzy albo...mamy kłopoty."
Mauro Camoranesi otworzył wynik, a David Trezeguet zapewnił zwycięstwo, mimo trafienia Nuno Maniche. „Camoranesi to piłkarz najwyższej jakości, po prostu wspaniały. Czasem przetrzymuje piłkę nieco zbyt długo, ale za to w trudnych momentach potrafi wziąć na siebie całą presję ciążącą na drużynie, przedryblować kilku zawodników i wywalczyć rzut wolny. Dobrze się spisał w parze z Momo Sissoko i jest on ciekawą alternatywą do gry w środku boiska."
Alex Del Piero nie strzelił, ale wypracował bramkę dla Trezeguet, a sam kilkakrotnie był powstrzymywany przez będącego w wyśmienitej formie Julio Cesara. „On trenuje ze swoim osobistym fizjologiem, a potem jeszcze z nami. Sam najlepiej wie jak traktować swoje ciało, a ze mną zawsze może spokojnie porozmawiać. Alex wierzy w nasz projekt, a mistrzowie jak on są wspaniałym przykładem dla wszystkich młodych zawodników."
Juve utrzymało bezpieczną przewagę nad Fiorentiną i Milanem, a także ma chrapkę na druga pozycję, jeśli Roma popełni jakieś błędy w ostatnich ośmiu spotkaniach. „Nie wiem czy Inter stracił swoją formę, ale za to my jesteśmy w wyśmienitej i udowodniliśmy to. Musimy nadal być tak zawzięci, wtedy zobaczymy jak to się wszystko skończy" - zakończył trener Bianconerich.
Źródło: channel4.com/goal.com

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze (0)

Póki co nie ma tu żadnych komentarzy

Najnowsze komentarze

Tabela ligowa

# Zespół Z P R PKT
1 Juventus 30 3 5 95
2 Napoli 28 3 7 91
3 Roma 23 7 8 77
4 Lazio 21 8 9 72
5 Inter 20 6 12 72
6 Milan 18 10 10 64
7 Atalanta 16 10 12 60

Wasze Sondy

Mega ultra super hiper spierdolony
20%
Chujowy
20%
Zjebany
20%
Popierdolony
20%
Cipowaty
20%
Dobry trener :D haha, na prawde to jest chujowaty
0%
Panel Menu