Carrera: Sercem Bianconero

Prowadzący aktualnie Spartak Moskwa, były zawodnik Juventusu Massimo Carrera potwierdził, że możliwość prowadzenia Starej Damy z ławki trenerskiej „byłaby dla niego zaszczytem”. Uznał jednak taki scenariusz za mało prawdopodobny.

„Jako Juventino byłbym zaszczycony mogąc prowadzić Juventus” - powiedział 54-latek dla Mediaset Premium. „Zasmakowałem tego na chwilę pod opieką Conte. Myślę jednak, że Bianconeri mają świetnego trenera, z którym niechętnie chcieliby się rozstawać”.

Carrera, który pełnił rolę asystenta Antonio Conte w czasach jego pobytu w Turynie, zaliczył już swój debiut na ławce trenerskiej w tamtym czasie. Po zawieszeniu głównego trenera, prowadził on pierwszy zespół w 8 meczach pomiędzy 1 lipca, a 15 października. Stara Dama wygrała wówczas niemal wszystkie spotkania, ledwie raz remisując bezbramkowo z Fiorentiną. Bilans jaki Bianconeri osiągnęli podczas tych spotkań to 21 zdobytych bramek, przy 6-ciu straconych.


źródło: football-italia.net

Komentarze (2)

No jak na razie nasz Maxiu nie do wyjęcia, ale kiedyś kto wie. Widać, że gość aż się pali do prowadzenia Juventusu i być może kiedyś spełni się jego marzenie, a takich ludzi którzy mają Starą Dame w sercu i są Bianconero z krwi i kosći w zarządzie miło widzieć. Poczekamy zobaczymy, może za rok ?,dwa ? kto wie. Obok niego widzę jeszcze dwa dobre nazwiska, które kiedyś fajnie byłoby zobaczyć u nas : Klopp, którego każdy dobrze zna i jest następnym świrem, który utrzymuje bardzo dobre relacje ze swoimi piłkarzami i zawsze zostawia trochę zdrowia podczas spotkań. Drugiego którego po odejśćiu Allegriego w przyszłości chciałbym u nas ujrzeć jest to Sérgio Conceição. Gość właśnie wygrał z Porto...

No jak na razie nasz Maxiu nie do wyjęcia, ale kiedyś kto wie. Widać, że gość aż się pali do prowadzenia Juventusu i być może kiedyś spełni się jego marzenie, a takich ludzi którzy mają Starą Dame w sercu i są Bianconero z krwi i kosći w zarządzie miło widzieć. Poczekamy zobaczymy, może za rok ?,dwa ? kto wie. Obok niego widzę jeszcze dwa dobre nazwiska, które kiedyś fajnie byłoby zobaczyć u nas : Klopp, którego każdy dobrze zna i jest następnym świrem, który utrzymuje bardzo dobre relacje ze swoimi piłkarzami i zawsze zostawia trochę zdrowia podczas spotkań. Drugiego którego po odejśćiu Allegriego w przyszłości chciałbym u nas ujrzeć jest to Sérgio Conceição. Gość właśnie wygrał z Porto ligę z bilansem 82:18 i po czterech lata panowania Benfiki, były piłkarz jak i obecny trener pokazał swó kunszt trenerski. Ta trójka najbardziej widzi mi się, gdy nasz trener będzie chciał odejść, chyba że Allegri che być naszym Fergusonem.ForzaJuve!

Czytaj więcej
  Załączniki
 

Nie ukrywałem, że przy ewentualnym odejściu Allegrego do premiership byłbym za wyborem jego następcy z tej listy; Conte, Dechamps i właśnie Carrera. Ten ostatni robi ciekawą karierę nieco w cieniu, ale faktem jest, że kiedy tylko dostaje odpowiednią okazję, wykorzystuje ją. Może w przyszłości spełnią się jego marzenia, teraz - na szczęście dla wszystkich związanych z Juventusem - Allegri pozostanie z nami na dłużej.

  Załączniki
 
Póki co nie ma tu żadnych komentarzy

Najnowsze komentarze

Tabela ligowa

# Zespół Z P R PKT
1 Juventus 30 3 5 95
2 Napoli 28 3 7 91
3 Roma 23 7 8 77
4 Lazio 21 8 9 72
5 Inter 20 6 12 72
6 Milan 18 10 10 64
7 Atalanta 16 10 12 60

Wasze Sondy

Mega ultra super hiper spierdolony
20%
Chujowy
20%
Zjebany
20%
Popierdolony
20%
Cipowaty
20%
Dobry trener :D haha, na prawde to jest chujowaty
0%
Panel Menu