Kontuzja Mario Mandżukicia

Mario Mandżukić wczoraj strzelił gola dla reprezentacji Chorwacji, ale nabawił się też kontuzji, która wydaje się być poważna.

Napastnik grał bardzo dobrze przeciwko Finlandii, ale po około godzinie musiał zejść z boiska, ponieważ doznał kontuzji kostki, którą leczył niedawno.

"Uraz Mario wydaje się być poważny, ponieważ musiał zejść, a posiada bardzo wysoki próg bólu. W ciągu najbliższych dni zweryfikujemy zakres kontuzji i zobaczymy, co dalej" - powiedział Ante Cacic, selekcjoner reprezentacji Chorwacji.

Mario znalazł się jednak w kadrze na mecz z Ukrainą i poleciał do Kijowa wraz z drużyną, jednak nie wiadomo, czy będzie zdolny do gry.

źródło: football-italia.net

Komentarze (5)

Cóż tradycji stało się zadość, kolejne zgrupowanie reprezentacji i kolejny zawodnik Juve z drobnym lub większym urazem wraca do klubu.

  Załączniki
 

Na szpicy Mandżukić u nas gra przeciętnie, ale na tym skrzydle to jeden z najlepszych zawodników od startu sezonu. Byłaby spora strata.

Btw. skoro uraz jest poważny to trener go powinien natychmiast odesłać na leczenie do Turynu, a nie męczyć kolejną podróżą.

  Załączniki
  Komentarz ostatnio edytowany około 2 miesiące(ęcy) temu przez pogon17
  1.    pogon17

Myślę, że jakbyśmy teraz dali Mandzukicia na szpice i dali mu zagrać kilka meczów, to mógłby zamiatać formą. A co do kontuzji, to myślę, że nie jest taka poważna, skoro rozważają jego grę w następnym meczu.

  Załączniki
 

Dla tych pseudokibiców Juventusu, którym Mandżu się znudził, albo od początku go mieli dość, to polecam zobaczyć mecz Barcelona - Juventus. Brakowało nam Mandżu na tym lewym skrzydle i jako walczaka i jako prowokatora/aroganta, takiego cwaniactwa, które nam wiele daje. Mario wracaj jak najszybciej, bo Mario w formie z zeszłego sezonu i początku obecnego jest naszym top3 w zespole.

  Załączniki
 

Przerwa reprezentacyjna... Przychodzi mi znów na myśl słowo na "k".

  Załączniki
  Komentarz ostatnio edytowany około 2 miesiące(ęcy) temu przez Il Gigante Buono 09
Póki co nie ma tu żadnych komentarzy

Najnowsze komentarze

Tabela ligowa

# Zespół Z P R PKT
1 Napoli 9 0 1 28
2 Juventus 9 1 1 28
3 Inter 8 0 2 26
4 Lazio 8 1 1 25
5 Roma 8 2 0 24
6 Sampdoria 5 2 2 17
7 Fiorentina 5 4 1 16
Panel Menu