Wywiad Alexa Sandro dla Juventus TV

Obrońca Juventusu, Alex Sandro, w rozmowie dla Juventus TV opowiedział o swojej roli w drużynie i o kolejnym starciu w Serie A.

"Osobiście muszę się ciągle poprawiać, zarówno w defensywie, jak i w ofensywie. Ciężko pracuję i cieszę się, gdy udaje mi się stworzyć okazję dla kolegi z zespołu lub gdy samemu zdobędę bramkę. Chcę nadal wygrywać i wierzę, że jestem w odpowiednim zespole, aby osiągać te cele".

"Wyścig po Scudetto jest otwarty i musimy ciężko pracować, aby zwyciężyć. Niedzielny mecz z Sassuolo będzie trudnym sprawdzianem przeciwko drużynie potrafiącej grać w piłkę. Jesteśmy jednak gotowi podjąć to wyzwanie. Gramy u siebie, a gra na tym stadionie to jak posiadanie dodatkowego gracza. To dzięki fanom, którzy nas dopingują do końca."

"Liga Mistrzów jest wspaniałym turniejem, który daje ci dodatkowej motywacji. Musimy być gotowi na to wyzwanie, ze swojej strony dam wszystko, co tylko możliwe, aby pomóc drużynie".

"Cuadrado? Właśnie wysłałem mu wiadomość, aby powiedzieć, że życzę mu wszystkiego najlepszego w drodze do powrotu do zdrowia. Myślę, że wkrótce znowu będzie z nami."


źródło: around-j.com

Komentarze (2)

Treść wywiadu to same banały. Tutaj jednak, wydaje mi się, bardziej istotnym jest samo wyciągnięcie Sandro do tej rozmowy, mającej raczej na celu poprawę wizerunku/relacji itp. (pokazanie piłkarskiej opinii publicznej, że wszystko jest OK).
Tak czy inaczej, tylko dyspozycja Brazylijczyka odpowie na pytanie, czy to problemy pozaboiskowe były powodem słabszej postawy, i czy powyższy wywiad to zabieg czysto PR-owy.

  Załączniki
  Komentarz ostatnio edytowany około 1 rok temu przez tItOveN
  1.    tItOveN

dokładnie miałem takie same skojarzenia że zapraszają go przed kamery żeby próbować zatrzymać go tą wartością dodaną(tutaj jesteś gwiazdą jedną z gwiazd!), obserwuję media społecznościowe Juve i Sandro brał udział w większości jak nie we wszystkich filmikach, czy to świątecznych czy innych..

  Załączniki
 
Póki co nie ma tu żadnych komentarzy

Najnowsze komentarze

Tabela ligowa

# Zespół Z P R PKT
1 Juventus 30 3 5 95
2 Napoli 28 3 7 91
3 Roma 23 7 8 77
4 Lazio 21 8 9 72
5 Inter 20 6 12 72
6 Milan 18 10 10 64
7 Atalanta 16 10 12 60

Wasze Sondy

Mega ultra super hiper spierdolony
20%
Chujowy
20%
Zjebany
20%
Popierdolony
20%
Cipowaty
20%
Dobry trener :D haha, na prawde to jest chujowaty
0%
Panel Menu