Oceń Juve: Udinese (SA 2/38)

sj-ocensj2Jak w zeszłym sezonie zapraszamy do oceniania występów Juventinich. Zgodnie z wynikami sondy z poprzednich rozgrywek, oddajemy głosy w 10-cio stopniowej skali, znanej wszystkich fanom piłki nożnej. Serdecznie prosimy o dokonywanie racjonalnych ocen, przyjmując za wyjściową dla każdego zawodnika notę 6. Oceny skrajne powinny być przyznawane jedynie w wyjątkowych sytuacjach. Przypominamy również, że nie jest to ranking popularności i sympatii, ale ocena poczynań konkretnego zawodnika w danym meczu. Od teraz możliwe jest wystawienie oceny również trenerowi Antonio Conte, jednak prosimy przy tym zastanowić się nad zastosowaną przez niego taktykę, zasadnością dokonanych zmian i kierowaniem zespołem, a nie tylko osiąganymi przez drużynę wynikami. Zapraszamy do zabawy i zachęcamy do komentowania jej przebiegu i wyników pod tym artykułem!

 

Buffon
buffonl
{extravote 1}

Bonucci Barzagli Chiellini
bonucci barzaglik chiellini
{extravote 19} {extravote 15} {extravote 3}

Lichtsteiner Asamoah
lichtsteiner kasamoah
{extravote 26}
{extravote 22}

Marchisio Pirlo Vidal
marchisio pirlo vidall
{extravote 8} {extravote 21} {extravote 23}

Giovinco Vucinić
kgiovinco vucinic
{extravote 12} {extravote 9}
pasek
pasek
Marrone
Matri
Quagliarella
marrone matrik quagliarellak
{extravote 39}
{extravote 32}
{extravote 27}
Carrera
kcarrera
{extravote 99}

Komentarze   

0 #21 matekkuba 2012-09-03 09:36
Hmm... A może to właśnie początek sezonu jest odpowiedzialny za średnią dyspozycję Juve? Obrona ma wakacyjne momenty, atak musi się zgrać etc. Poza tym ciężko oceniać, bo w meczu z Parmą to pierwsza połowa była zła i w drugiej nasi się obudzili, a z Udinese - wygrać 4:1, niewielkim nakładem sił, na terenie przeciwnika. Jedynie czego można żałować to straconej bramki i setki Giovinco. Trudno mieć pretensje do naszych zawodników, że szkoda im było energii na jakieś szaleńcze zrywy.
Cytować
0 #20 zigh 2012-09-03 02:07
@jaco, surowo, bo wiem, że to początek sezonu i stać ich na dużo więcej, na ósemki przyjdzie czas :D
Cytować
0 #19 jacojaco 2012-09-03 01:34
@masta19900- http://livefootball.ws/ najlepsza jakość, tylko większość po rosyjsku. Czasem jest Skysport i wtedy da się raczyć angielskim.
Co do meczu: Kurde, czemu Juve cały czas nie potrafi klepać, jak momentami? Pierwsze 30 min, to tragedia i proszenie się o gola. Podania Pirlo pod nogi przeciwników. Piły do przodu na pałę, dogrywanie bez pomysłu itp itd. Gdy jednak podopieczni Conte zaczęli klepać..... Ma-li-na. Często przesadzali, fakt, ale takie rzeczy to raczej w piłce halowej niż w Serie A. Szkoda straconej bramy tylko na koniec. Ciekaw jestem, jakby mecz się potoczył, gdyby nie czerwień na bramkarzu Udine.
A i Asamoah na skrzydle coś nadużywa lewej nogi. Mam nadzieję, że nie jego gra nie stanie się zbyt czytelna przez to.
@zigh- wiedzę, że surowo oceniasz graczy :)
Btw. coś się buguje z tymi ocenami i nie widać średniej, już po ocenieniu.
Cytować
0 #18 domin100 2012-09-03 00:46
Najważniejsze 3 pkt, jednak mecz jak dla mnie skończył się w 70 minucie. Buffon bezrobotny, Barzagli popełnił błąd przy bramce, Asamoah po raz kolejny bardzo dobry występ, Vidal lepiej w obronie niż w ataku, cieszą bramki Gio i Mirko, chociaż widoczny jest brak porozumienia między nimi, reszta solidnie, zmienników nie ma co oceniać bo tak jak wcześniej napisałem, mecz się skończył w 70 minucie przy podwójnej zmianie linii ataku. Szkoda mi Pogby, wiem, że to dopiero druga kolejka i jeszcze pewnie czas na niego przyjdzie, jednak biorąc pod uwagę fakt, że w tygodniu jest kadra i Pirlo pewnie rozegra dwa spotkania a Pogba raczej nic, to mógł wejść na te 15 minut.
Cytować
0 #17 zigh 2012-09-02 23:55
przemojuve, to, że Gio walnął 2 bramki, nie znaczy, że jego ocena skacze w granicach 9-10, takie oceny może wystawić osoba, która zobaczy KTO strzelał bramki, ale nie oglądała meczu, a oceny wystawiane są właśnie na podstawie całego meczu.
Buffon - 6, bezrobotny, trudno go obwiniać o straconą bramkę
Bonu, Kielon - raczej ok, gdyby były połówki, strzeliłbym 6.5 dla Bonu, 6 dla Giorgio. Pierwszy uratował nas kilka razy, nie popełniał błędów, Chiellini także bezbłędnie, do czego już nas przyzwyczaił, ale jakichś super interwencji za mało/brak.
Barzagli - oddzielnie, przez większość gry spisywał się dobrze, żadna nowość, jednak sytuacja bramkowa Udinese... Nie do końca jego wina, ale mógł się lepiej spisać. 6.
Licht- trochę sobie pobiegał, ale podobnie jak w przypadku Barzagliego nieporozumienie przy bramce. Mógł jeszcze strzelić gola, później nawet podwyższyć, jeżeli dostałby podanie (parę razy Gio, Pirlo "pomijali" go, a Stefan lubi wykorzystywać sytuacje, tj. długa piłka od Pirlo/kogoś za obrońców, on wybiega z boku). Reasumując- normalnie 6.
Asamoah- solidnie, bez większych błędów, asysta, ale przyzwyczaił nas do lepszej gry, dlatego 6.5 .
MVP- dobrze, na większy plus Marchisio i Pirlo, Vidal troszkę mniejszy, poza karnym i próbie rozegrania paru akcji kombinacyjnych, wywiązywał się ze swoich zadań, ale może grać jeszcze lepiej. Marchisio- dużo odbiorów, świetne podłączanie się do akcji ofensywnych, brakuje jeszcze gola. Pirlo- inaczej niż w 1. kolejce, dużo lepiej, świetne podania, widać, że powoli powtórnie zaczyna grą Juve drygować. M-7, V-6.5, P-7.
Vucinic- 7. Parę zmarnowanych okazji, ale gol zdobyty, dużo akcji kombinacyjnych, mało strat.
Gio- 7, za 2 gole, ale zmarnował 1-2 setki, dużo tracił.
Matri, Quag- ciężko ocenić, niby czas dostali, ale koledzy im nie pomagali, bo lepiej sobie podawać w środku... Także strzelam 6.
Marrone- też nie miał okazji do popisania się, to chyba on zawalił jakieś podanie, któro doprowadziło do bramki, ale nie jestem pewny, tak czy siak zaryzykowałbym 6.
Cytować
0 #16 valril 2012-09-02 23:35
Cóż dobry wynik, nie powinny dziwić wysokie noty.
Cieszy fakt, że 3 z 4 bramek zdobyli nasi napastnicy. Vucinic zagrał bardzo dobre zawody, Gio wywalczył karnego i strzelił dwie bramki, jednak jego współpraca z kolegami nie jest jeszcze idealna. Jestem jednak dobrej myśli, jeżeli Seba zacznie lepiej współpracować z pomocnikami i Vucinicem a także lepiej grać z pierwszej piłki będzie jeszcze lepiej. No i momentami grał zbyt egoistycznie.

Przy bramce niefortunnie zachował się Barzagli podając wzdłuż bramki w polu karnym a potem kiks Lichtsteinera i mamy bramkę z niczego. A szkoda.

Ładnie grał Bonucci, naliczyłem przynajmniej 3 pewne wślizgi w kluczowych momentach akcji Udinese.

Cała pomoc bez zarzutu. Asamoah na lewej stronie daje radę.

Za to Matri i Quagliarella się nie popisali. Ten pierwszy mógł mieć szansę na bramkę ale nie potrzebnie przyjmował piłkę. Quag z kolei wyglądał dość nieporadnie, cień zawodnika, który niegdyś słynął z strzelania pięknych bramek.

Ogólnie noty ok, choć pierwsza połowa i ostatnie 20 minut bardzo przeciętne. Ale liczy się pozytywny wynik.
Cytować
0 #15 Kamillo 2012-09-02 23:17
@Tigmar - a on nie próbował tego zrobić, tylko któryś wbiegł mu od tyłu? Nie wiem, czy on był w stanie lepiej to wybić, ale Licht na pewno mógł nieco szybciej zareagować... Ale nic, w tej chwili niewielkie ma to znaczenie, obrońców oceniłem bardzo podobnie.
Cytować
0 #14 Tigmar 2012-09-02 22:57
@venomik - spoko, ostatni komentarz o meczu ;)

@kamillo - też, ale takie piłki się wy...bija daleko od razu bez zabawy.
Cytować
0 #13 Kamillo 2012-09-02 22:53
Tigmar - obejrzyj, co Lichtsteiner zrobił przy bramce, bo odnoszę wrażenie, że też się mógł lepiej zachować.
Cytować
0 #12 Venomik 2012-09-02 22:53
Panowie, przypominam, że mecz komentujemy w temacie:
http://www.solojuve.com/forum/viewtopic.php?f=5&t=14345&start=45
Tutaj rozmawiamy jedynie o notach zawodników.
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze (21)

Buffon 7 brak zdecydowania z obroną w momencie bramki, cały mecz nie musiał inteweniowac
Bonucci, Chiellini, Barza pozytywnie też raczej na 7
Marrone dałem 5, jeśli dobrze zoabczyłem to on źle wybił piłkę przy bramce
Marchisio ładnie technika jest, fajnie podrzucił sobie wtedy piłkę na półwoleja specjalnie czy przypadkiem, ale fajnie, trochę kiepskie strzały z daleka 7
Pirlo 7 trochę prostych strat, podania czasami fatalne przeplatane z takim z pierwszej akcji poezja do Lichego, szkoda, że nie strze3lił była by bramka stadiony świata
Vidal jak dla mnie lider dzis obrony przechwyty, walka, zaangażowanie, więc daje 8
Giovinco. Jestem fanem jego talenu, piłkarz widac że dorósł, będziemy...

Buffon 7 brak zdecydowania z obroną w momencie bramki, cały mecz nie musiał inteweniowac
Bonucci, Chiellini, Barza pozytywnie też raczej na 7
Marrone dałem 5, jeśli dobrze zoabczyłem to on źle wybił piłkę przy bramce
Marchisio ładnie technika jest, fajnie podrzucił sobie wtedy piłkę na półwoleja specjalnie czy przypadkiem, ale fajnie, trochę kiepskie strzały z daleka 7
Pirlo 7 trochę prostych strat, podania czasami fatalne przeplatane z takim z pierwszej akcji poezja do Lichego, szkoda, że nie strze3lił była by bramka stadiony świata
Vidal jak dla mnie lider dzis obrony przechwyty, walka, zaangażowanie, więc daje 8
Giovinco. Jestem fanem jego talenu, piłkarz widac że dorósł, będziemy miec z niego pociechę. Dziś mi się abrdzo podobał, nie tylko dizeki bramkom. Gio nam zaqpewni kreatywnośc w linii napadu. dziś na 9
Miro dobra gra, bramka strzelona tak jak powinien napastnik, przypadkowo dostał, ale ładnie technicznie wykończył, dobra wspólpraca z GIO. Jak dla mnie 8
Matri niezasłużona żólta kartka, coś próbował, grał na ścianę. Quaglia jedna akcja mogąca się podobac. Obaj na 6
Carrera, jak dla mnie na 6-7. Marrone na obronę? dziwne. Za to cieszy mnie, że chce ogrywac resztę napastników, wynik już przecież pewny.

Ogólnie mecz Juve mógł się podobac. Sędzia nam pomógł z czerwnienią nie ma co gadac. Ładny strzał z rzutu karnego, przede wszystkim pewny. Cięko się oglądało potwórkę faulu na GIO. Musiało go zabolec hehe. Można gdybac co z tym sedzią, ale parę minut wcześniej Lichy 100 nie wykorzystał. Nasi solidnie grali. Tylko od 70 minuty już chodzili praktycznie. Chcieli dociągnąc wynik, a fajnie by było jeszcze parę bramek zobaczyc. Juve oby więcej takich meczów,szczególnie takich skutecznych.

Czytaj więcej
  Załączniki
 

mam pytanie do was wszystkich Drodzy Kibice
Gdzie można na internecie oglądać mecze JUVE w najlepszej rozdzielczości ?? bo ja zawsze oglądam z tych linków co są na solojuve , ale tam przeważnie jest słaba jakoś , a niektóre mi nie chodzą... ;/

  Załączniki
 

@przemojuve

Marrone ostatnio w sparingach grał na obronie i jak dobrze pamiętam to tydzień temu tez tam grał więc niema się czemu dziwić

  Załączniki
 

Taki przemojuve daje 7 dla Buffona, który nie musiał robić NIC podczas meczu, 9 dla Gio (dla mnie zasłużył na max 7.5, parę strat no i 1-2 setki zmarnowane, ratują go 2 brameczki), a potem się dziwić, że na podsumowaniu zawodników, oceny z SJ są o 2 wyższe niż te z gazet...

  Załączniki
 

@masta19900

rojadirecta.me

  Załączniki
 

Kilka luźnych spostrzeżeń poprzedzonych IMHO:

Asamoah i jego boiskowa inteligencja na poziomie Pirlo - cód miód i piwerko.

Vucinić bardzo ładna gra, zwłaszcza duże wrażenie zrobiło na mnie przyjęcie oraz szybki strzał w sytuacji 3 na 2, no i piękna bramka ze stoickim spokojem - w końcu spokój się przydał .

Gio sporo niedokładnych podań z 1 kontaktu, ale kto nie ryzykuje ten nie wygrywa. Wychodziło mu więcej niż dotychczas, 2 bramki więc ocena bardzo dobra.

Po podwójnej zmianie mogliśmy zauważyć różnicę w grze naszych napastników. No delikatnie mówiąc czekam na wejście i hattrick Bendtnera.

Marrone jeszcze trochę brakuje do bycia pewnym obrońcą, za to Bonucci uratował nas...

Kilka luźnych spostrzeżeń poprzedzonych IMHO:

Asamoah i jego boiskowa inteligencja na poziomie Pirlo - cód miód i piwerko.

Vucinić bardzo ładna gra, zwłaszcza duże wrażenie zrobiło na mnie przyjęcie oraz szybki strzał w sytuacji 3 na 2, no i piękna bramka ze stoickim spokojem - w końcu spokój się przydał .

Gio sporo niedokładnych podań z 1 kontaktu, ale kto nie ryzykuje ten nie wygrywa. Wychodziło mu więcej niż dotychczas, 2 bramki więc ocena bardzo dobra.

Po podwójnej zmianie mogliśmy zauważyć różnicę w grze naszych napastników. No delikatnie mówiąc czekam na wejście i hattrick Bendtnera.

Marrone jeszcze trochę brakuje do bycia pewnym obrońcą, za to Bonucci uratował nas przynajmniej 2 razy (tyle zaobserwowałem) z bardzo niebezpiecznych sytuacji. Brawa się należą.

Zmiany bardzo dobre - pokazują jaka jest forma naszych napastników na dzień dzisiejszy bez ryzykowania utraty punktów, choć liczyłem na Pogbę nie warto było ryzykować Chielliniego, a atak jest teraz priorytetem.

Forza!

Czytaj więcej
  Załączniki
 

[quote="masta19900"]
mam pytanie do was wszystkich Drodzy Kibice
Gdzie można na internecie oglądać mecze JUVE w najlepszej rozdzielczości ?? bo ja zawsze oglądam z tych linków co są na solojuve , ale tam przeważnie jest słaba jakoś , a niektóre mi nie chodzą... ;/

ściągnij sobie sopcasta dużo lepsza jakość jest

  Załączniki
 

Ocenę poszczególnych graczy pozostawię kolegom, ale nasunęła mi się taka generalna myśl, że dobrze, że mamy taki terminarz gdzie nie zaczynamy ze szczególnie silnymi drużynami. Jestem przekonany, żed ekipia Udinese ogarnie się w trakcie sezonu i spokojnie znajdzie swoje miejsce w górnej części tabeli. Na razie wyraźnie są niezgrani i trudno mieć do nich pretensje (np. wyraźnie było widać brak Handanovicia, dwaj jego następcy nie mogli porozumieć się z obroną).

Juve zagrało przeciętny mecz, ale cieszy to, że strzelanie goli nie przychodzi nam z problemami, potrafimy kontrolować mecz nawet gdy nie błyszczymy na boisku, widać u naszych mentalność zwycięzców. Ale te ostatnie 20 minut... na...

Ocenę poszczególnych graczy pozostawię kolegom, ale nasunęła mi się taka generalna myśl, że dobrze, że mamy taki terminarz gdzie nie zaczynamy ze szczególnie silnymi drużynami. Jestem przekonany, żed ekipia Udinese ogarnie się w trakcie sezonu i spokojnie znajdzie swoje miejsce w górnej części tabeli. Na razie wyraźnie są niezgrani i trudno mieć do nich pretensje (np. wyraźnie było widać brak Handanovicia, dwaj jego następcy nie mogli porozumieć się z obroną).

Juve zagrało przeciętny mecz, ale cieszy to, że strzelanie goli nie przychodzi nam z problemami, potrafimy kontrolować mecz nawet gdy nie błyszczymy na boisku, widać u naszych mentalność zwycięzców. Ale te ostatnie 20 minut... na stojąco, nawet nie dali szansy się pokazać naszym napastnikom, za to spory minus.

Czytaj więcej
  Załączniki
 

@@zigh
Co jest główną rolą napastnika? strzelanie bramek. Napastnika jeśli strzeli bramkę nie rozlicza się z akcji które mógł jeszcze strzelic, a jak strzelił 2 to tym bardziej. Moim zdaniem ktoś strzelajacy bramki, kreujący grę zasługuje na wysoką notę. Sam oceń wszystkich, a nie wyłacznie krytykujesz polska mentalnosc;]

  Załączniki
 

Giovinco to nasz top player
Cieszę się, że już (wreszcie to by było złe słowo) strzelił bramki i teraz będzie luźniej mu się grało. Szybko jest jak cholera, miało to duże znaczenie przy jego pierwszej bramce.

Aha, to BARZAGLI PROFESOR źle wybił piłkę, podając do przeciwnika i z tego padła bramka :-)

  Załączniki
 

Kwestia podejścia... Ja jak widzę hattricka Pazziniego, to budzi to szacunek, choć już styl (fart, karny i błąd bramkarza) niekoniecznie. Podobnie jest z Giovinco, który oprócz dobicia piłki po wybiciu Padellego i ładnego strzału (2 bramki) nie pokazał praktycznie nic, nie wypominając już mu wielu niedokładnych podań, strat i biegania bez celu.

  Załączniki
 

Panowie, przypominam, że mecz komentujemy w temacie:
http://www.solojuve.com/forum/viewtopic.php?f=5&t=14345&start=45
Tutaj rozmawiamy jedynie o notach zawodników.

  Załączniki
 

Tigmar - obejrzyj, co Lichtsteiner zrobił przy bramce, bo odnoszę wrażenie, że też się mógł lepiej zachować.

  Załączniki
 

@venomik - spoko, ostatni komentarz o meczu

@kamillo - też, ale takie piłki się wy...bija daleko od razu bez zabawy.

  Załączniki
 

@Tigmar - a on nie próbował tego zrobić, tylko któryś wbiegł mu od tyłu? Nie wiem, czy on był w stanie lepiej to wybić, ale Licht na pewno mógł nieco szybciej zareagować... Ale nic, w tej chwili niewielkie ma to znaczenie, obrońców oceniłem bardzo podobnie.

  Załączniki
 

Cóż dobry wynik, nie powinny dziwić wysokie noty.
Cieszy fakt, że 3 z 4 bramek zdobyli nasi napastnicy. Vucinic zagrał bardzo dobre zawody, Gio wywalczył karnego i strzelił dwie bramki, jednak jego współpraca z kolegami nie jest jeszcze idealna. Jestem jednak dobrej myśli, jeżeli Seba zacznie lepiej współpracować z pomocnikami i Vucinicem a także lepiej grać z pierwszej piłki będzie jeszcze lepiej. No i momentami grał zbyt egoistycznie.

Przy bramce niefortunnie zachował się Barzagli podając wzdłuż bramki w polu karnym a potem kiks Lichtsteinera i mamy bramkę z niczego. A szkoda.

Ładnie grał Bonucci, naliczyłem przynajmniej 3 pewne wślizgi w kluczowych momentach akcji Udinese.

Cała...

Cóż dobry wynik, nie powinny dziwić wysokie noty.
Cieszy fakt, że 3 z 4 bramek zdobyli nasi napastnicy. Vucinic zagrał bardzo dobre zawody, Gio wywalczył karnego i strzelił dwie bramki, jednak jego współpraca z kolegami nie jest jeszcze idealna. Jestem jednak dobrej myśli, jeżeli Seba zacznie lepiej współpracować z pomocnikami i Vucinicem a także lepiej grać z pierwszej piłki będzie jeszcze lepiej. No i momentami grał zbyt egoistycznie.

Przy bramce niefortunnie zachował się Barzagli podając wzdłuż bramki w polu karnym a potem kiks Lichtsteinera i mamy bramkę z niczego. A szkoda.

Ładnie grał Bonucci, naliczyłem przynajmniej 3 pewne wślizgi w kluczowych momentach akcji Udinese.

Cała pomoc bez zarzutu. Asamoah na lewej stronie daje radę.

Za to Matri i Quagliarella się nie popisali. Ten pierwszy mógł mieć szansę na bramkę ale nie potrzebnie przyjmował piłkę. Quag z kolei wyglądał dość nieporadnie, cień zawodnika, który niegdyś słynął z strzelania pięknych bramek.

Ogólnie noty ok, choć pierwsza połowa i ostatnie 20 minut bardzo przeciętne. Ale liczy się pozytywny wynik.

Czytaj więcej
  Załączniki
 

przemojuve, to, że Gio walnął 2 bramki, nie znaczy, że jego ocena skacze w granicach 9-10, takie oceny może wystawić osoba, która zobaczy KTO strzelał bramki, ale nie oglądała meczu, a oceny wystawiane są właśnie na podstawie całego meczu.
Buffon - 6, bezrobotny, trudno go obwiniać o straconą bramkę
Bonu, Kielon - raczej ok, gdyby były połówki, strzeliłbym 6.5 dla Bonu, 6 dla Giorgio. Pierwszy uratował nas kilka razy, nie popełniał błędów, Chiellini także bezbłędnie, do czego już nas przyzwyczaił, ale jakichś super interwencji za mało/brak.
Barzagli - oddzielnie, przez większość gry spisywał się dobrze, żadna nowość, jednak sytuacja bramkowa Udinese... Nie do końca jego wina, ale mógł...

przemojuve, to, że Gio walnął 2 bramki, nie znaczy, że jego ocena skacze w granicach 9-10, takie oceny może wystawić osoba, która zobaczy KTO strzelał bramki, ale nie oglądała meczu, a oceny wystawiane są właśnie na podstawie całego meczu.
Buffon - 6, bezrobotny, trudno go obwiniać o straconą bramkę
Bonu, Kielon - raczej ok, gdyby były połówki, strzeliłbym 6.5 dla Bonu, 6 dla Giorgio. Pierwszy uratował nas kilka razy, nie popełniał błędów, Chiellini także bezbłędnie, do czego już nas przyzwyczaił, ale jakichś super interwencji za mało/brak.
Barzagli - oddzielnie, przez większość gry spisywał się dobrze, żadna nowość, jednak sytuacja bramkowa Udinese... Nie do końca jego wina, ale mógł się lepiej spisać. 6.
Licht- trochę sobie pobiegał, ale podobnie jak w przypadku Barzagliego nieporozumienie przy bramce. Mógł jeszcze strzelić gola, później nawet podwyższyć, jeżeli dostałby podanie (parę razy Gio, Pirlo "pomijali" go, a Stefan lubi wykorzystywać sytuacje, tj. długa piłka od Pirlo/kogoś za obrońców, on wybiega z boku). Reasumując- normalnie 6.
Asamoah- solidnie, bez większych błędów, asysta, ale przyzwyczaił nas do lepszej gry, dlatego 6.5 .
MVP- dobrze, na większy plus Marchisio i Pirlo, Vidal troszkę mniejszy, poza karnym i próbie rozegrania paru akcji kombinacyjnych, wywiązywał się ze swoich zadań, ale może grać jeszcze lepiej. Marchisio- dużo odbiorów, świetne podłączanie się do akcji ofensywnych, brakuje jeszcze gola. Pirlo- inaczej niż w 1. kolejce, dużo lepiej, świetne podania, widać, że powoli powtórnie zaczyna grą Juve drygować. M-7, V-6.5, P-7.
Vucinic- 7. Parę zmarnowanych okazji, ale gol zdobyty, dużo akcji kombinacyjnych, mało strat.
Gio- 7, za 2 gole, ale zmarnował 1-2 setki, dużo tracił.
Matri, Quag- ciężko ocenić, niby czas dostali, ale koledzy im nie pomagali, bo lepiej sobie podawać w środku... Także strzelam 6.
Marrone- też nie miał okazji do popisania się, to chyba on zawalił jakieś podanie, któro doprowadziło do bramki, ale nie jestem pewny, tak czy siak zaryzykowałbym 6.

Czytaj więcej
  Załączniki
 

Najważniejsze 3 pkt, jednak mecz jak dla mnie skończył się w 70 minucie. Buffon bezrobotny, Barzagli popełnił błąd przy bramce, Asamoah po raz kolejny bardzo dobry występ, Vidal lepiej w obronie niż w ataku, cieszą bramki Gio i Mirko, chociaż widoczny jest brak porozumienia między nimi, reszta solidnie, zmienników nie ma co oceniać bo tak jak wcześniej napisałem, mecz się skończył w 70 minucie przy podwójnej zmianie linii ataku. Szkoda mi Pogby, wiem, że to dopiero druga kolejka i jeszcze pewnie czas na niego przyjdzie, jednak biorąc pod uwagę fakt, że w tygodniu jest kadra i Pirlo pewnie rozegra dwa spotkania a Pogba raczej nic, to mógł wejść na te 15 minut.

  Załączniki
 

@masta19900- http://livefootball.ws/ najlepsza jakość, tylko większość po rosyjsku. Czasem jest Skysport i wtedy da się raczyć angielskim.
Co do meczu: Kurde, czemu Juve cały czas nie potrafi klepać, jak momentami? Pierwsze 30 min, to tragedia i proszenie się o gola. Podania Pirlo pod nogi przeciwników. Piły do przodu na pałę, dogrywanie bez pomysłu itp itd. Gdy jednak podopieczni Conte zaczęli klepać..... Ma-li-na. Często przesadzali, fakt, ale takie rzeczy to raczej w piłce halowej niż w Serie A. Szkoda straconej bramy tylko na koniec. Ciekaw jestem, jakby mecz się potoczył, gdyby nie czerwień na bramkarzu Udine.
A i Asamoah na skrzydle coś nadużywa lewej nogi. Mam nadzieję, że nie...

@masta19900- http://livefootball.ws/ najlepsza jakość, tylko większość po rosyjsku. Czasem jest Skysport i wtedy da się raczyć angielskim.
Co do meczu: Kurde, czemu Juve cały czas nie potrafi klepać, jak momentami? Pierwsze 30 min, to tragedia i proszenie się o gola. Podania Pirlo pod nogi przeciwników. Piły do przodu na pałę, dogrywanie bez pomysłu itp itd. Gdy jednak podopieczni Conte zaczęli klepać..... Ma-li-na. Często przesadzali, fakt, ale takie rzeczy to raczej w piłce halowej niż w Serie A. Szkoda straconej bramy tylko na koniec. Ciekaw jestem, jakby mecz się potoczył, gdyby nie czerwień na bramkarzu Udine.
A i Asamoah na skrzydle coś nadużywa lewej nogi. Mam nadzieję, że nie jego gra nie stanie się zbyt czytelna przez to.
@zigh- wiedzę, że surowo oceniasz graczy
Btw. coś się buguje z tymi ocenami i nie widać średniej, już po ocenieniu.

Czytaj więcej
  Załączniki
 

@jaco, surowo, bo wiem, że to początek sezonu i stać ich na dużo więcej, na ósemki przyjdzie czas

  Załączniki
 

Hmm... A może to właśnie początek sezonu jest odpowiedzialny za średnią dyspozycję Juve? Obrona ma wakacyjne momenty, atak musi się zgrać etc. Poza tym ciężko oceniać, bo w meczu z Parmą to pierwsza połowa była zła i w drugiej nasi się obudzili, a z Udinese - wygrać 4:1, niewielkim nakładem sił, na terenie przeciwnika. Jedynie czego można żałować to straconej bramki i setki Giovinco. Trudno mieć pretensje do naszych zawodników, że szkoda im było energii na jakieś szaleńcze zrywy.

  Załączniki
 
Póki co nie ma tu żadnych komentarzy

Najnowsze komentarze

Tabela ligowa

# Zespół Z P R PKT
1 Juventus 30 3 5 95
2 Napoli 28 3 7 91
3 Roma 23 7 8 77
4 Lazio 21 8 9 72
5 Inter 20 6 12 72
6 Milan 18 10 10 64
7 Atalanta 16 10 12 60

Wasze Sondy

Mega ultra super hiper spierdolony
20%
Chujowy
20%
Zjebany
20%
Popierdolony
20%
Cipowaty
20%
Dobry trener :D haha, na prawde to jest chujowaty
0%
Panel Menu