Konferencja prasowa Emre Cana

Emre Can uważa, że jego transfer do Juventusu był przeznaczeniem, ponieważ jego agent był w kontakcie ze Starą Damą od kilku lat.

W poniedziałek Can stawił się na oficjalnej konferencji prasowej, na której zaprezentowano go jako zawodnika Juventusu. Pomocnik opowiedział o swoich pierwszych wrażeniach z pobytu w klubie, powodach dla których wybrał Juventus, a nie zabrakło także pytania o transfer Cristiano Ronaldo.

"Moje pierwsze wrażenia? Wiedziałem już wcześniej, że to potężny klub, możesz tego doświadczyć przebywając na jego terenie i widząc klubowe obiekty" - zaczął 24-latek. "To mój pierwszy dzień, wszystko jest w porządku i bardzo się cieszę, że tu jestem. Miałem kontakt z Samim [Khedirą - przyp. red.], który opowiedział mi  o wielkości tego klubu".

"Mój pierwszy menedżer, kiedy zacząłem grać w piłkę nożną, był Włochem i wciąż jestem z nim w kontakcie. Jest wielkim fanem Juve, a kiedy miałem 6-7-8 lat, powiedział mi, że pewnego dnia będę grał dla Juve. Teraz jestem tutaj, to bardzo fajna historia i jestem bardzo szczęśliwy, że tu jestem".

"Nie sądzę, aby Mistrzostwa Świata stanowiły problem dla zawodników. Stara Dama ma dobrych piłkarzy i nie wpłynie to w żaden sposób na nasz przyszły sezon. Po Mistrzostwach Świata będą znów wypoczęci i gotowi do gry". 

"Ronaldo? Myślę, że dla każdego gracza byłoby wspaniale grać z tak wspaniałym graczem, takim jak Cristiano Ronaldo. Szczerze mówiąc nie mam pojęcia, czy istniały kontakty między klubem a graczem, skupiam się tylko na moich sprawach, ale oczywiście, jeśli przyjdzie to będzie świetnie."

"Dlaczego wybrałem Juve? Klub miał dobry kontakt z moim agentem od wielu lat, wiem, co to znaczy grać w wielkim klubie, podzielam jego [Juventusu - przyp. red.] mentalność - oni po prostu chcą wygrywać tytuły i to także moja ambicja. Przybyłem tutaj, aby zdobywać trofea".

"Moim pierwszym celem jest Serie A, a następnie Liga Mistrzów. Wiem, że Juve nie wygrało Champion's League od 22-23 lat, dlatego naszym celem oczywiście musi być też Liga Mistrzów. Właśnie z tych powodów jestem tutaj, chcę pomóc zespołowi i myślę, że możemy to wszystko osiągnąć. Mamy świetny zespół, ale koncentrujemy się głównie na Serie A."

"Rozmawiałem z trenerem Allegrim, ale jeszcze nie o taktyce, choć myślę, że przyjdzie na to czas w ciągu kilku następnych dni lub tygodniu. Moja ulubiona rola? Mogę grać na wielu pozycjach, ale czuję się jak w domu będąc w środku pola. Zawsze jednak decyduje trener. Chcę tylko pomóc drużynie, jeśli trzeba, będę grał w obronie, jako napastnik, bramkarz, pomocnik..."

"Jednym z moich największych idoli był Zinedine Zidane, który grał też występował w Juve..."

"Bayern i Madryt? Miałem wiele ofert od bardzo dobrych zespołów, ale zdecydowałem się przyjechać do Juve, ponieważ mamy przed sobą bardzo duży projekt, którego chcę być częścią. Juve stawia sobie bardzo wysokie cele.".

"Problemy z Kloppem? Słyszę to po raz pierwszy... Miałem bardzo dobre stosunki z Kloppem, życzył mi wszystkiego najlepszego. Wiem, jak gra Juventus, oglądałem wiele meczów zespołu w zeszłym sezonie, koledzy przyjęli mnie bardzo ciepło, zapytali o moje wakacje i niedawną kontuzję."źródło: football-italia.net

Komentarze (6)

Co on? W garniturze przyszedł? Od razu widać, że to jakiś laluś jest, a nie piłkarz! Kto to słyszał, by tak się stroić! A poza tym, skoro już taki strojniś, to krawat mógłby lepiej zawiązać...

PS Zorientowani w temacie wiedzą, o co chodzi w powyższym poście, przyznam, nieco szyderczym, ale nie mogłem się powstrzymać Tak dla urozmaicenia ostatnich dni.

  Załączniki
 
  1.    anavrin

SJ.com w końcu ma swojego mema

  Załączniki
 
  1.    anavrin

No ba, mógł przyjść w klapeczkach Kuboty - choć ta firma się ostatnio postawiła i sprzedaje klapeczki po 200 zł.

  Załączniki
 

To będzie potężne wzmocnienie!!

Ciekawe jak wyglądałby środek Can-Pjanic-Bernandeschi.

  Załączniki
 

Poziom na SJ jest beznadziejny, zeby dodawac zdjecie Khediry zamiast Cana...

  Załączniki
 

Nic się Can od Kloppa nie nauczył. Zamiast w dresach wejść na konferencję to ten garniaczek i jeszcze ten wredny turecki uśmieszek. Wstyd!

  Załączniki
 
Póki co nie ma tu żadnych komentarzy

Najnowsze komentarze

Tabela ligowa

# Zespół Z P R PKT
1 Juventus 30 3 5 95
2 Napoli 28 3 7 91
3 Roma 23 7 8 77
4 Lazio 21 8 9 72
5 Inter 20 6 12 72
6 Milan 18 10 10 64
7 Atalanta 16 10 12 60

Wasze Sondy

Mega ultra super hiper spierdolony
20%
Chujowy
20%
Zjebany
20%
Popierdolony
20%
Cipowaty
20%
Dobry trener :D haha, na prawde to jest chujowaty
0%
Panel Menu