Agent: Juve obserwuje Masuaku

Agent lewego obrońcy West Hamu United potwierdza zainteresowanie SSC Napoli, ale zaznacza, że Juventus, Genoa i AC Milan również są zainteresowane.

W gazetach włoskich pojawiły się doniesienia, że 24-letni Arthur Masuaku jest na radarze Azzurrich jako jeden z potencjalnych styczniowych transferów, w celu zastąpienia kontuzjowanego Faouziego Ghoulama.

"Zaproponowałem Arthura dyrektorowi sportowemu Napoli, Cristiano Giuntoliemu, trzy lata temu oraz dwa lata temu, a teraz zapewne przypomniał sobie o tej możliwości, ale teraz musi konkurować z Juventusem, Genuą i Milanem." - powiedział Francesco Lingenti w rozmowie z CalcioNapoli24.it. "Oczywiście odbyły się już wstępne rozmowy. Gracz jest bardzo uważnie obserwowany przez kilka klubów, w tym Napoli. Prawie podpisaliśmy kontrakt z Genuą trzy lata temu, a potem Olympiakos stworzył pewne problemy i transakcja upadła. Juventus był pierwszym klubem, który wysłał skautów, aby go obserwowali i miało to miejsce cztery lata temu, kiedy grał dla Valenciennes FC w Ligue 1.

Serie A jest naszym celem i mam nadzieję, że trafi tam w styczniu. Na razie Juventus, Napoli i Genoa prowadzą. Jednak do Juventusu trafi tylko, jeśli Bianconeri sprzedadzą Alexa Sandro. Cena wywoławcza West Hamu wynosi około 9-10 milionów euro, ponieważ zapłacili 7 milionów euro, aby wydostać go z Olympiakosu w 2016 roku."

źródło: football-italia.net

Komentarze (2)

Sandro to byłby cios dla naszej obrony. Być może knockout. Do formy można wrócić, ale pewien poziom ciężko osiągnąć. Wątpię, żebyśmy byli w stanie szybko i przede wszystkim dobrze zastąpić Sandro.

  Załączniki
 

Bardzo okazyjna cena, ale po co mielibyśmy sprzedawać Sandro? Jeżeli nie ma nic na rzeczy, a Masuaku nie chce siedzieć na ławie, to nie widzę sensu go kupować

  Załączniki
 
Póki co nie ma tu żadnych komentarzy

Najnowsze komentarze

Tabela ligowa

# Zespół Z P R PKT
1 Napoli 21 1 3 66
2 Juventus 21 2 2 65
3 Roma 15 5 5 50
4 Lazio 15 6 4 49
5 Inter 13 3 9 48
6 Sampdoria 12 8 5 41
7 Milan 12 8 5 41

Wasze Sondy

Szczęsny
17%
Higuain
17%
Costa
50%
Ktoś inny? Dopisz w komentarzu
17%
Khedira
0%
Sturaro
0%
Panel Menu