Arsenal zażąda 50 mln euro za Bellerina?

Juventus będzie musiał głęboko sięgnąć do portfela, chcąc ściągnąć obrońcę Arsenalu, Hectora Bellerina.

Zgodnie z ostatnimi plotkami, o których informuje angielski Daily Mail, Kanonierzy nie zamierzają pozbywać się swojego zawodnika za kwotę niższą niż 50 millionów euro.

Zdaniem tego źródła, jest to kwota, która może skutecznie odstraszyć Bianconerich i skłoni do poszukiwań innych kandydatów na obsadę prawej obrony.


źródło: tuttojuve.com

Komentarze (12)

Pffff, 30+Sturaro i brać Dwa wzmocnienia jednoczesnie

  Załączniki
 

To 50mln nas odstrasza? Ja wiem, że krezusami nie jesteśmy, ale ile my chcemy na tego prawego obrońcę dać? Przecież to pozycja bardzo słabo w Europie obsadzona i naprawdę ciężko o ogarniętego zawodnika, któy byłby do wyjęcia.

  Załączniki
 
  1.    pogon17

To taki luźny strzał gazety, bez większego pokrycia (pewnie sugerowano się ogólną, historyczną polityką transferową Juventusu). Tak czy inaczej, ceny wywoławcze z reguły są wyższe i możliwe, że Bellerin pójdzie za ~~40 mln, a sporą rolę pewnie odegra motywacja piłkarza, o której wcześniej wspominała prasa.

O samej jakości/klasie Hiszpana się nie wypowiem, nie oglądam Arsenalu w ogóle.

  Załączniki
 
  1.    tItOveN

W ogóle angielskie źródła są prawie pewne transferu Bellerina do Juve. Zdziwiłby mnie ten transfer, ale z drugiej strony kto wie? Barca ma Semedo, Real Carvajala, więc takim jedynym klubem w Hiszpanii z topu, gdzie by mógł grać w podstawie jest Atletico. Bayen z tych samych względów odpada, a wśród angielskich drużyn chyba mógłby tylko wybrać Tottenham (wątpliwe, skoro sezon temu wzięli Auriera) i Liverpool. Oczywiście zostaje też opcja kiszenia się w Arsenalu, ale chyba coraz więcej piłkarzy ma dość uczestniczenia w studium upadku tego klubu.

  Załączniki
 
  1.    pogon17

Akurat w obecnym momencie 50 mln za Bellerina to o jakieś 40 za dużo, chłopak w tym sezonie jest tragiczny.

  Załączniki
 
  1.    benq

Właśnie, też słyszałem głosy, że obniżył loty. Ja nigdy się nim specjalnie nie interesowałem, pytanie jakie ma faktyczne umiejętności, a na ile to jest kwestia jakiegoś sezonowego błysku?

pogon17 dobrze mówi, topowe drużyny mają obsadzoną prawą stronę, więc teoretycznie konkurencja o co lepszych na tej pozycji powinna być mała. No bo kto? Barca? Wtedy do wyciągnięcia będzie Semedo. Chyba tylko United mogą kogoś szukać.

Tak czy inaczej liczę, że Marotta i spółka nie zawiodą.

  Załączniki
 
  1.    pogon17

Jakieś poważne źródła?

Jeśli chodzi o Barcę, to ten Semedo to ogląda w tym sezonie plecy S. Roberto, który zresztą gra świetnie i jest bardzo niedoceniany, więc jeśli już to za niego. A tak w ogóle to Bellerin nie rozwija się już od pewnego czasu - pytanie tylko, czy osiągnął już swój maksymalny przelot, czy to wina klubu i trenera.

A wartość Hiszpana? Myślę, że z zamkniętymi oczami możemy za niego zapłacić 30-35 mln euro. Im wyżej, tym trudniejsza decyzja. Tylko na rynku nie ma wielu dla nas alternatyw.

  Załączniki
 

Jestem na tak. Duza kasa ale w koncu stac nas na to.

  Załączniki
 

Jeżeli faktycznie jest wyceniany na 50 baniek, to czemu jakiś WestHam się po niego nie zgłosił do tej pory (nie mówię tu o innych zespołach)?

  Załączniki
 

Nie inwestowałbym w Bellerina, jeśli Max miałby zostać z tym swoim sztabem to nie ma sensu bo się polamie ta zaraz na treningu. Howedes znowu kontuzji mięśni się dziś nabawił

  Załączniki
 
  1.    krystiank

Jak ty czasem z czymś wyskoczysz... Bellerin nie ma żadnych poważniejszych kontuzji od początku kariery, na tej zasadzie nikogo nie sprowadzajmy, bo będą kontuzje xd

  Załączniki
 

Howedes tez nie miał w Schalke kontuzji... W sumie która to juz kontuzja mieśni u tego sztabu ?
Do póki ten sztab medyczny będzie w Juve to nie ma sensu kupować bo strach Tak w ogóle jak nie potrafią ogarnąć po kontuzji zawodnika i rozgrzać to niech jadą do Afryki banany zrywać murzynom

  Załączniki
  Komentarz ostatnio edytowany około 1 rok temu przez krystiank
Póki co nie ma tu żadnych komentarzy

Najnowsze komentarze

Tabela ligowa

# Zespół Z P R PKT
1 Juventus 30 3 5 95
2 Napoli 28 3 7 91
3 Roma 23 7 8 77
4 Lazio 21 8 9 72
5 Inter 20 6 12 72
6 Milan 18 10 10 64
7 Atalanta 16 10 12 60

Wasze Sondy

Mega ultra super hiper spierdolony
20%
Chujowy
20%
Zjebany
20%
Popierdolony
20%
Cipowaty
20%
Dobry trener :D haha, na prawde to jest chujowaty
0%
Panel Menu