Emre Can: Negocjacje zablokowane

Emre Can potwierdził, że nie podpisał umowy z żadnym klubem oraz oświadczył, że negocjacje w tym temacie są zablokowane, gdyż pragnie on skupić się na grze w piłce. 

Przenosiny pomocnika The Reds do Juventusu stoją wciąż pod sporym znakiem zapytania, co potwierdził osobiście Can. Po wczorajszym meczu w Lidze Mistrzów, w którym Liverpool mierzył się z Porto, dziennikarz niemieckiej stacji zapytał samego zainteresowanego o kwestię jego przyszłości.

"Oczywiście, muszę myśleć o mojej piłkarskiej przyszłości", powiedział niemiecki dziennikarz w strefie mieszanej. "Nie podpisałem kontraktu z żadnym klubem, skupiam się tylko na tym sezonie. Chcemy zakończyć Premier League na drugim miejscu, jesteśmy w ćwierćfinale Ligi Mistrzów i chcemy się rozwijać. To wszystko, na czym się teraz skupiam. Mój agent zablokował wszystkie negocjacje, myślę tylko o piłce nożnej."


źródło: football-italia.net

Komentarze (7)

Nic z tego nie będzie.

  Załączniki
 

On jedzie na Mundial przecież, jak teraz ogłosi podpisanie z kimś kontraktu to przecież go LFC posadzi na ławie (nawet przy Kloppie, który dostanie polecenie). MŚ są raz na 4 lata dlatego się nie dziwię, że nie będzie teraz wszystkiego dopinał, bo może po prostu na ten mundial nie pojechać lub pojechać w gorszej formie. Ja tam wierzę, że transfer jest możliwy po odpadnięciu Juve lub LFC z Ligi Mistrzów, a jak nei to jeszcze przed mistrzostwami.

  Załączniki
 
  1.    pogon17

Ciągle ufam, że to pragmatyczne podejście Cana i wszystko jest w tym samym miejscu jak 2-3 miesiące temu, jeśli chodzi o temat Niemca w Juventusie.

  Załączniki
 

Ciekawe swoją drogą kto wypłynie na Mistrzostwach. To wszak okno wystawowe.

  Załączniki
 

Koleś nie czuj się Juventino. Będzie jak z Witzelem

  Załączniki
 

Z uwagi na mundial i grę Liverpoolu (i Juventusu też) w LM nie podchodziłbym tak pesymistycznie to słów Cana, naprawdę trudno ocenić.

  Załączniki
  Komentarz ostatnio edytowany około 2 tygodnie temu przez anavrin

Pogoń17 według mnie conte to świetny trener, z psg mógłby zdobyć nawet LM. Repre prowadził świetnie, w Chelsea też sobie radzi, zdobył mistrza w zeszłym roku, w tym nadal jest w Lm(wiadomo raczej z Barca poleca ale kto wie). Ja bym go kiedyś jeszcze chętnie w Juve zobaczyl

  Załączniki
 
Póki co nie ma tu żadnych komentarzy

Najnowsze komentarze

Tabela ligowa

# Zespół Z P R PKT
1 Juventus 24 2 3 75
2 Napoli 23 2 4 73
3 Roma 18 6 5 59
4 Inter 15 3 10 55
5 Lazio 16 7 6 54
6 Milan 15 8 5 50
7 Atalanta 12 8 8 44

Wasze Sondy

Real
0%
Barcelona
13%
Bayern
0%
Manchester City
0%
Roma
50%
Sevilla
13%
Liverpool
25%
Panel Menu