Trwają rozmowy ws. Strootmana?

We włoskich mediach wciąż trwają spekulacje odnośnie przyszłości Kevina Strootmana. Holendra próbuje ściągnąć do siebie Juventus i mimo, że AS Roma zaprzecza informacjom o sprzedaży gracza, to obecnie wydaje się, że szanse na transfer środkowego pomocnika wzrosły.

Premium Sport twierdzi, że Starej Damie bardzo zależy na pozyskaniu Strootmana i w związku z tym obecna oferta opiewa na 30 milionów euro. Póki co AS Roma pozostaje nieugięta oczekując kwoty powyżej 45 milionów euro, jednak w związku z tym, że sam zawodnik zastanawia się nad opuszczeniem stolicy Włoch, być może Wilki nieco obniżą swoje wymagania.

Źródło: football-italia.net

Komentarze (6)

Marotta w swoim stylu musi jak co roku oglądać się za jakimś szrotem ? Przecież ten zawodnik od czasów kontuzji to cień samego siebie. Kiedy w końcu kupią prawego obrońcę ?!
P.S. Tak propo to mamy już 10tkę w kadrze, Dybala

  Załączniki
  Komentarz ostatnio edytowany około 4 miesiące(ęcy) temu przez krystiank

Lemina OUT, Rincon pewnie też więc skupili się na ŚP. Oby Cancelo doszedł na PO. No i po cichu liczę na Emre Cana zamiast Strootmana

  Załączniki
  Komentarz ostatnio edytowany około 4 miesiące(ęcy) temu przez cichy84

Oho, nowy Hernanes

  Załączniki
 
  1.    jacojaco

Tylko że cena jak za 3 Hernanesów...

45mln za Strootmana sprzed kontuzji to promocja. 45mln za Strootmama po kontuzji to ryzyko/szaleństwo/przepłacenie (wybierzcie właściwe).

  Załączniki
 

Dla mnie plota, Marotta nie chce dać 30mln za Matuidiego to nagle zruci tyle samo na Strootmana? Liczę na Cana, tylko to będzie takie przeciąganie z LFC do końca mercato. Tam też jednak patrzą, że mieć 30mln, a nie mieć to jednak spora strata.

  Załączniki
 

"(...) jednak w związku z tym, że sam zawodnik zastanawia się nad opuszczeniem stolicy Włoch, być może Wilki nieco obniżą swoje wymagania." Roma obniży w związku z tym wymagania? Strootman parę tygodni temu przedłużył kontrakt, jest podstawowym zawodnikiem, Roma jest po wyprzedaży. Monchi własne buty zje, a nie zrobi jakiejkolwiek promocji dla Juventusu, tym bardziej widząc zainteresowanie (oraz widząc wymianę w linii pomocy Juventusu) i mając na względzie to, że Palotta straszy coraz głośniej, że ma dosyć dokładania do studni bez dna. Poza tym 30 mln za "dzisiejszego" Strootmana, wersję od kontuzji wybitnie okrojoną? To lepiej je wydać na Emre Cana, jeśli Liverpool rzeczywiście...

"(...) jednak w związku z tym, że sam zawodnik zastanawia się nad opuszczeniem stolicy Włoch, być może Wilki nieco obniżą swoje wymagania." Roma obniży w związku z tym wymagania? Strootman parę tygodni temu przedłużył kontrakt, jest podstawowym zawodnikiem, Roma jest po wyprzedaży. Monchi własne buty zje, a nie zrobi jakiejkolwiek promocji dla Juventusu, tym bardziej widząc zainteresowanie (oraz widząc wymianę w linii pomocy Juventusu) i mając na względzie to, że Palotta straszy coraz głośniej, że ma dosyć dokładania do studni bez dna. Poza tym 30 mln za "dzisiejszego" Strootmana, wersję od kontuzji wybitnie okrojoną? To lepiej je wydać na Emre Cana, jeśli Liverpool rzeczywiście zadowoliłby się taką ofertą, bo nie ma parcia na jego sprzedaż.

Czytaj więcej
  Załączniki
 
Póki co nie ma tu żadnych komentarzy

Najnowsze komentarze

Tabela ligowa

# Zespół Z P R PKT
1 Napoli 9 0 1 28
2 Juventus 9 1 1 28
3 Inter 8 0 2 26
4 Lazio 8 1 1 25
5 Roma 8 2 0 24
6 Sampdoria 5 2 2 17
7 Fiorentina 5 4 1 16
Panel Menu