Buffon: Liczymy na kolejne trofeum

 
Juventus już dzisiaj zmierzy się z Lazio w Superpucharze Włoch, o którym to meczu wczoraj z dziennikarzami rozmawiał Gianluigi Buffon. 
 
Bramkarz Bianconerich podczas konferencji prasowej poruszył temat numeru '10' dla Paulo Dybali. "Myślę, że jest to wspaniałym znakiem i sprawia to, że na jego barkach ciąży większa odpowiedzialność. Tak utalentowany zawodnik, jak Dybala, może z honorem nosić numer '10' w Juventusie i nie wiem kto inny mógłby go lepiej reprezentować. 
 
Superpuchar? Jesteśmy dumni i usatysfakcjonowani mogąc rozegrać go po raz kolejny. Odczuwam dziwną mieszankę euforii i radości. To nowe wyzwanie i bardzo ważny dla nas test. Defensywę Juve widzę tak samo jak i w poprzednich latach, czyli jako mocny punkt naszego zespołu. 
 
 
Mamy wszystko, by rozegrać świetne spotkanie, czego to wydarzenie wymaga. Mamy nadzieję, że powiększymy nasz dorobek jeśli chodzi o trofea i odpowiednio rozpoczniemy sezon. Przez cała historię rozgrywek Serie A nikt nie wygrał ligi sześć razy z rzędu, więc nasz dorobek jest wyjątkowy. Niebezpieczeństwo polega na tym, że nic nie trwa wiecznie i żaden zespół nie wygrywa w nieskończoność. Pozostałe drużyny się wzmocniły. W sierpniu ciężko powiedzieć kto jest najsilniejszy w Serie A - to jest trochę jak wycie do księżyca. Może sprawić, że lepiej sie czujesz, ale tak naprawdę w niczym to nie pomaga. Liczy sie boisko, a my zawsze byliśmy gotowi kiedy potrzeba". 
 
źródło: football-italia.net   

Komentarze (1)

wycie do księżyca może sprawić że lepiej sie poczujesz oj Gigi Gigi

  Załączniki
 
Póki co nie ma tu żadnych komentarzy

Najnowsze komentarze

Tabela ligowa

# Zespół Z P R PKT
1 Napoli 9 0 1 28
2 Juventus 9 1 1 28
3 Inter 8 0 2 26
4 Lazio 8 1 1 25
5 Roma 8 2 0 24
6 Sampdoria 5 2 2 17
7 Fiorentina 5 4 1 16
Panel Menu