Artykuły

Tym razem o krótką wypowiedź pokusił się były pomocnik
Bianconerich - Stephen Appiah....

Tym razem o krótką wypowiedź pokusił się były pomocnik
Bianconerich - Stephen Appiah. Reprezentant Ghany wierzy w awans mistrza Włoch kosztem Bawarczyków.
"Bayern potrafi przerazić. Są niewiarygodnie mocni i konsekwentni. Jeśli miałbym jednak typować wynik spotkania, obstawiłbym 2-1 dla Juventusu. Są silniejsi i mają więcej do udowodnienia."źródło: sportsmole.co.uk

Leonardo Bonucci nie ukrywa podekscytowania dzisiejszym spotkaniem z Bayernem Monachium w ramach...

Leonardo Bonucci nie ukrywa podekscytowania dzisiejszym spotkaniem z Bayernem Monachium w ramach 1/4 Ligi Mistrzów. Obrońca Starej Damy zdaje sobie sprawę z ciężaru i znaczenia barw, jakie przyszło mu reprezentować. O swoich odczuciach napisał na własnej stronie internetowej.
"Niemcy? Cóż rzec... Są silni. Należą do najlepszych ekip w Europie, ale to my jesteśmy Juventusem i jedziemy tam po to, aby wygrać! To jedyne o czym teraz myślę. Niech zwycięży lepsza drużyna i oczywiście... FORZA JUVE!"źródło: football-italia.net

Zdaniem agenta młodego Luki Marrone, Juventus może w najbliższym czasie oczekiwać napływu ofert...

Zdaniem agenta młodego Luki Marrone, Juventus może w najbliższym czasie oczekiwać napływu ofert za tego pomocnika.
"Luca otrzymał mnóstwo ofert ostatniego lata. Zobaczymy co się wydarzy w te wakacje. Chłopak zaakceptował rolę zastępcy Bonucciego, mimo że jego naturalną pozycją jest środek pomocy. Obecnie jednak musi zastanowić się nad swoją przyszłością. Skończył 23 lata i potrzebuje regularnej gry oraz możliwości rozwoju. Zobaczymy co przyniesie przyszłość, jednak nie spodziewam się by Juve łatwo się go pozbyło, a ofert napłynie z pewnością wiele."źródło: football-italia.net

Reprezentujący interesy Fabio Quagliarelli Beppe Bozzo oświadczył, że klub pokłada wiarę w jego...

Reprezentujący interesy Fabio Quagliarelli Beppe Bozzo oświadczył, że klub pokłada wiarę w jego kliencie i Fabio w najbliższym czasie nie opuści Juventusu. W ostatnim czasie pojawiły się pogłoski, że napastnik nie jest zadowolony z przesiadywania na ławce rezerwowych, mimo bycia najlepszym strzelcem swojego klubu.
"Bez względu na pojawiające się spekulacje, jestem przekonany, że obie strony chcą kontynuować współpracę. Fabio udowodnił, że trener może na niego liczyć za każdym razem gdy decyduje się na niego postawić. Osiągnął już odpowiedni poziom, jakiego wymaga gra dla wielich klubów. Oczywiście dodatkowa konkurencja w linii ataku będzie problematyczna, ale dotyczy to wszystkich napastników. Jeśli klub pozyska nowych napastników, to każdy będzie miał szansę udowodnienia swojej wartości, w tym również Fabio."źródło: football-italia.net

Reprezentant Niemiec - Philipp Lahm przyznał, że jest świadom siły Juventusu i czekającej jego...

Reprezentant Niemiec - Philipp Lahm przyznał, że jest świadom siły Juventusu i czekającej jego zespół ciężkiej konfrontacji, ale uważa, że rozmontowanie obrony
Starej Damy nie powinno stanowić problemów dla jego kolegów. Podopieczni Antonio Conte w 30 ligowych kolejkach stracili zaledwie 19 bramek, aż o 10 mniej od drugiego pod tym względem Napoli.
"Juventus robi na nas wrażenie. Zdominowali Serie A, co dowodzi, że pokonanie ich nie będzie należało do łatwych. Są typową włoską drużyną, doskonale zorganizowaną i mającą w swoich szeregach kilka niezwykłych indywidualności. Ale my też wiemy do czego jesteśmy zdolni. Potrafimy rozmontować każdą obronę, a ostatni mecz z Hamburgiem dobitnie to wykazał. Chcemy wygrać i uda nam się tego dokonać."źródło: goal.com
Obrońca Bayernu Monachium - Diego Contento oświadczył, że przygoda Starej Damy z tegoroczną Ligą...
Obrońca Bayernu Monachium - Diego Contento oświadczył, że przygoda Starej Damy z tegoroczną Ligą Mistrzów potrwa jeszcze 180 minut. Już we wtorek Bawarczycy podejmą Juventus na Allianz Arena w ramach pierwszego spotkania ćwierćfinałowego.
"Juventus to świetny zespół z wielkimi piłkarzami. To nie przypadek, że liderują we włoskiej tabeli. Przed nami dwa trudne spotkania, ale jestem przekonany, że to my będziemy triumfować."
Niemcy po ostatnim wysokim zwycięstwie ligowym potrzebują jedynie 2 punktów w pozostałych siedmiu kolejkach, aby zdobyć tytuł, więc można się spodziewać, że całą koncentrację poświęcą na wyeliminowanie podopiecznych Antonio Conte.
źródło: football-italia.net
Zdaniem byłego obrońcy Juventusu - Marka Iuliano podopiecznych Antonio Conte stać na sprawienie...
Zdaniem byłego obrońcy Juventusu - Marka Iuliano podopiecznych Antonio Conte stać na sprawienie niespodzianki w ćwierćfinale Ligi Mistrzów i awans kosztem Bayernu. Obie ekipy znajdują się w dobrej formie, czego dowodem były ostatnie mecze ligowe. Juventus wygrał na San Siro Derby d'Italia stosunkiem 2-1, natomiast Bawarczycy zdemolowali Hamburger rezultatem 9-2.
"Ćwierćfinały LM zawsze gwarantują ciężkie potyczki i awans do kolejnej rundy nie jest sprawą łatwą. W stawce pozostały same wielkie zespoły i myślę, że głód zwycięstwa i charakter mogą dać więcej niż pojedyncze indywidualności w zespole. Tutaj upatruję szansę Juve."
źródło: football-italia.net
Według najnowszych doniesień włoskiej prasy, agent Alexisa Sancheza ma już dziś pojawić się w...
Według najnowszych doniesień włoskiej prasy, agent Alexisa Sancheza ma już dziś pojawić się w Mediolanie celem omówienia przyszłości swojego klienta. Chilijczyk od dłuższego czasu łączony jest z przeprowadzką do Juventusu bądź Interu i choć sam zainteresowany oświadczył ostatnio, że nie zamierza odchodzić z Camp Nou, media mają odmienną wizję w tym temacie. Po niezbyt danym sezonie pozycja napastnika w katalońskim klubie mocno ucierpiała. Czterdziestomilionowa inwestycja Blaugrany zdaje się nie spełniać oczekiwań działaczy, co może wykorzystać jeden z włoskich gigantów. Mówi się, że przy okazji wizyty we Włoszech, Felichevich ma zamiar omówić również kwestię przyszłości Arturo Vidala, którego interesy również reprezentuje. O pomocnika mocno zabiegają Bayern Monachium i Real Madryt, jednak bardziej prawdopodobne jest podpisanie przez piłkarza nowego, lepszego kontraktu z Juventusem.
źródło: football-italia.net

Były pomocnik i trener Juventusu, a obecnie selekcjoner Francuzów - Didier Deschamps ujawnił, że...

Były pomocnik i trener Juventusu, a obecnie selekcjoner Francuzów - Didier Deschamps ujawnił, że czerwona kartka dla Paula Pogby w przegranym spotkaniu z Hiszpanią w żaden sposób nie zmieniła jego podejścia do wschodzącej gwiazdy
Starej Damy. 20-latek rozegrał swój drugi mecz w dorosłej kadrze
Trójkolorowych i musiał opuścić boisko przedwcześnie w wyniku dwóch żółtych kartek, jakie otrzymał w końcówce spotkania.
"Przed zejściem z murawy Paul pokazał swój ogromny potencjał. Chłopak zagrał dopiero drugi mecz w kadrze i już musiał się zmierzyć z zawodnikami pokroju Xaviego, Busquetsa czy Xabiego Alonso, którzy są o wiele bardziej doświadczeni. Wiem na co go stać i moja opinia o nim nie uległa zmianie. To właśnie dzięki meczom z takimi rywalami młodzi piłkarze dorastają i stają się prawdziwymi liderami."źródło: football-italia.net

Według doniesień
Il Corriere Dello Sport, Juventus i Inter w najbliższym czasie stoczą walkę o...

Według doniesień
Il Corriere Dello Sport, Juventus i Inter w najbliższym czasie stoczą walkę o podpis pomocnika Cagliari - Radje Nainggolana. 24-latek był już łączony z przeprowadzką do Turynu podczas ostatniego okna transferowego, jednak cena, jakiej oczekiwali działacze Cagliari była zbyt wygórowana. Tego lata Juventus ma ponowić próbę sprowadzenia reprezentanta Belgii, a przeszkodzać ma mu w tym Inter, który również ma apetyt na piłkarza. Szkoleniowiec Mediolańczyków widzi w nim doskonałego partnera dla Freddy'ego Guarina i Mateo Kovacica. Juventus był ponoć pierwszym wielkim klubem, który nawiązał kontakt z Cagliari w sprawie Nainggolana i determinacja Marotty może okazać się kluczowa nie tylko w negocjacjach z klubem, ale przede wszystkim w podejściu samego piłkarza.
źródło: soccernews.com

Marcello Lippi przestrzega przed pochopną krytyką Juventusu, związaną ze sprowadzeniem Nicolasa...

Marcello Lippi przestrzega przed pochopną krytyką Juventusu, związaną ze sprowadzeniem Nicolasa Anelki. Francuz jest o krok od podpisania umowy ze
Starą Damą i już niemal pewne jest, że wkrótce założy biało-czarny trykot.
"Juventus doskonale wie czego im trzeba. Zauważyłem, że fani Juventusu są nastawieni dość sceptycznie do Anelki, ale to piłkarz wielkiej klasy i być może jedynym czego mu teraz trzeba jest odpowiednie wyzwanie. Juventus gra futbol totalny, z którym wiąże się bardzo duże zmęczenie. Napastnicy zobligowani są nie tylko do gry ofensywnej, ale także do cofania się pod własną bramkę, a to sprawia, że czasami trudniej im przychodzi zdobywanie bramek. Właśnie z tego powodu od pewnego czasu poszukiwali nowego napastnika. Anelka jest w stanie dać Antonio Conte jakość, jakiej oczekuje."źródło: football-italia.net

Do zakończenia zimowego okna transferowego pozostały niecałe trzy dni. W tym czasie działacze...

Do zakończenia zimowego okna transferowego pozostały niecałe trzy dni. W tym czasie działacze Juve starają się wciąż wzmocnić skład na drugą część sezonu (mówi się m.in. o Mario Balotellim), jednak możliwe są także ruchy w przeciwnym kierunku. Simone Padoin może w najbliższych dniach opuścić Turyn, bowiem zainteresowanie pomocnikiem wykazują Atalanta oraz Genoa. 28-latek dołączył do zespołu Antonio Conte przed rokiem i nie był w stanie wywalczyć sobie miejsca w podstawowym składzie. Padoin ma za sobą 5-letnią przygodę w zespole Atalanty i na obecną chwilę to Bergamo wydaje się bardziej prawdopodobnym kierunkiem dla Włocha.
źródło: forzaitalianfootball.com

Według najnowszych doniesień, Juventus postanowił podnieść ofertę za obrońcę Botafogo - Matheusa...

Według najnowszych doniesień, Juventus postanowił podnieść ofertę za obrońcę Botafogo - Matheusa Dorie. Działacze
Starej Damy obserwują 18-latka od dłuższego czasu i zdążyli nawet złożyć ofertę w wysokości 8mln Euro, która jednak nie zadowala Brazylijczyków. Obecnie wiele wskazuje na to, że transakcja może zostać sfinalizowana do końca obecnego tygodnia. Problem może stanowić jednak pozostałe 60% praw do karty zawodnika, jako że Botafogo posiada jedynie 40%. Pozostałe 40% należy do wielu mniejszych inwestorów, a 20% do firmy BMG.
źródło: forzaitalianfootball.com

Zdaniem Antonio Conte, to Juventus był stroną przeważającą w spotkaniu z Lazio i zasłużył na...

Zdaniem Antonio Conte, to Juventus był stroną przeważającą w spotkaniu z Lazio i zasłużył na lepszy wynik niż ten, którym ostatecznie zakończyło się spotkanie.
"Rezultat jest rozczarowujący, ale uśmiech na twarzy, związany z postawą zespołu pozostaje. Zasłużyliśmy na wiele więcej, zwłaszcza, że bramka dla Lazio padła w dość pechowych dla nas okolicznościach. Mam nadzieję, że w rewanżu dopisze nam więcej szczęścia. Marchisio? Był zawodnikiem, który dawał mi najwięcej gwarancji na tej pozycji. Spisał się świetnie na pozycji, która nie jest jego nominalną, ale to również dzięki świetnej pracy całego zespołu, który mu to umożliwił. Pogba także zaprezentował się z bardzo dobrej strony. Stanowimy solidny zespół. Jesteśmy zjednoczeni i wszystko robimy jako jednolity twór."źródło: forzaitalianfootball.com

Reprezentacyjny obrońca Juventusu wypowiedział się na temat swojego klubowego kolegi - Luki...

Reprezentacyjny obrońca Juventusu wypowiedział się na temat swojego klubowego kolegi - Luki Marrone, twierdząc, że ten będzie w przyszłości stanowił o sile
Starej Damy. Po zakończonym remisem spotkaniu w ramach 1/2 finału
Coppa Italia Barzagli znalazł chwilę dla reporterów.
"Luca to klasowy zawodnik. Jest bardzo dobry w kryciu i ma odpowiednie warunki fizyczne. To zawodnik doskonale odnajdujący się w roli pomocnika, ale kiedy trzeba potrafi także z powodzeniem występować w obronie. Teraz potrzebuje jedynie regularności. Jeśli uda się mu ją zapewnić, w przyszłości będzie wielkim atutem Juventusu.źródło: goal.com
Unable to load tooltip content.
Społeczność
Gregor del Ptasior
Artykuły
"Bayern potrafi przerazić. Są niewiarygodnie mocni i konsekwentni. Jeśli miałbym jednak typować wynik spotkania, obstawiłbym 2-1 dla Juventusu. Są silniejsi i mają więcej do udowodnienia."
źródło: sportsmole.co.uk
"Niemcy? Cóż rzec... Są silni. Należą do najlepszych ekip w Europie, ale to my jesteśmy Juventusem i jedziemy tam po to, aby wygrać! To jedyne o czym teraz myślę. Niech zwycięży lepsza drużyna i oczywiście... FORZA JUVE!"
źródło: football-italia.net
"Luca otrzymał mnóstwo ofert ostatniego lata. Zobaczymy co się wydarzy w te wakacje. Chłopak zaakceptował rolę zastępcy Bonucciego, mimo że jego naturalną pozycją jest środek pomocy. Obecnie jednak musi zastanowić się nad swoją przyszłością. Skończył 23 lata i potrzebuje regularnej gry oraz możliwości rozwoju. Zobaczymy co przyniesie przyszłość, jednak nie spodziewam się by Juve łatwo się go pozbyło, a ofert napłynie z pewnością wiele."
źródło: football-italia.net
"Bez względu na pojawiające się spekulacje, jestem przekonany, że obie strony chcą kontynuować współpracę. Fabio udowodnił, że trener może na niego liczyć za każdym razem gdy decyduje się na niego postawić. Osiągnął już odpowiedni poziom, jakiego wymaga gra dla wielich klubów. Oczywiście dodatkowa konkurencja w linii ataku będzie problematyczna, ale dotyczy to wszystkich napastników. Jeśli klub pozyska nowych napastników, to każdy będzie miał szansę udowodnienia swojej wartości, w tym również Fabio."
źródło: football-italia.net
"Juventus robi na nas wrażenie. Zdominowali Serie A, co dowodzi, że pokonanie ich nie będzie należało do łatwych. Są typową włoską drużyną, doskonale zorganizowaną i mającą w swoich szeregach kilka niezwykłych indywidualności. Ale my też wiemy do czego jesteśmy zdolni. Potrafimy rozmontować każdą obronę, a ostatni mecz z Hamburgiem dobitnie to wykazał. Chcemy wygrać i uda nam się tego dokonać."
źródło: goal.com
"Juventus to świetny zespół z wielkimi piłkarzami. To nie przypadek, że liderują we włoskiej tabeli. Przed nami dwa trudne spotkania, ale jestem przekonany, że to my będziemy triumfować."
Niemcy po ostatnim wysokim zwycięstwie ligowym potrzebują jedynie 2 punktów w pozostałych siedmiu kolejkach, aby zdobyć tytuł, więc można się spodziewać, że całą koncentrację poświęcą na wyeliminowanie podopiecznych Antonio Conte.
źródło: football-italia.net
"Ćwierćfinały LM zawsze gwarantują ciężkie potyczki i awans do kolejnej rundy nie jest sprawą łatwą. W stawce pozostały same wielkie zespoły i myślę, że głód zwycięstwa i charakter mogą dać więcej niż pojedyncze indywidualności w zespole. Tutaj upatruję szansę Juve."
źródło: football-italia.net
źródło: football-italia.net
"Przed zejściem z murawy Paul pokazał swój ogromny potencjał. Chłopak zagrał dopiero drugi mecz w kadrze i już musiał się zmierzyć z zawodnikami pokroju Xaviego, Busquetsa czy Xabiego Alonso, którzy są o wiele bardziej doświadczeni. Wiem na co go stać i moja opinia o nim nie uległa zmianie. To właśnie dzięki meczom z takimi rywalami młodzi piłkarze dorastają i stają się prawdziwymi liderami."
źródło: football-italia.net
źródło: soccernews.com
"Juventus doskonale wie czego im trzeba. Zauważyłem, że fani Juventusu są nastawieni dość sceptycznie do Anelki, ale to piłkarz wielkiej klasy i być może jedynym czego mu teraz trzeba jest odpowiednie wyzwanie. Juventus gra futbol totalny, z którym wiąże się bardzo duże zmęczenie. Napastnicy zobligowani są nie tylko do gry ofensywnej, ale także do cofania się pod własną bramkę, a to sprawia, że czasami trudniej im przychodzi zdobywanie bramek. Właśnie z tego powodu od pewnego czasu poszukiwali nowego napastnika. Anelka jest w stanie dać Antonio Conte jakość, jakiej oczekuje."
źródło: football-italia.net
źródło: forzaitalianfootball.com
źródło: forzaitalianfootball.com
"Rezultat jest rozczarowujący, ale uśmiech na twarzy, związany z postawą zespołu pozostaje. Zasłużyliśmy na wiele więcej, zwłaszcza, że bramka dla Lazio padła w dość pechowych dla nas okolicznościach. Mam nadzieję, że w rewanżu dopisze nam więcej szczęścia. Marchisio? Był zawodnikiem, który dawał mi najwięcej gwarancji na tej pozycji. Spisał się świetnie na pozycji, która nie jest jego nominalną, ale to również dzięki świetnej pracy całego zespołu, który mu to umożliwił. Pogba także zaprezentował się z bardzo dobrej strony. Stanowimy solidny zespół. Jesteśmy zjednoczeni i wszystko robimy jako jednolity twór."
źródło: forzaitalianfootball.com
"Luca to klasowy zawodnik. Jest bardzo dobry w kryciu i ma odpowiednie warunki fizyczne. To zawodnik doskonale odnajdujący się w roli pomocnika, ale kiedy trzeba potrafi także z powodzeniem występować w obronie. Teraz potrzebuje jedynie regularności. Jeśli uda się mu ją zapewnić, w przyszłości będzie wielkim atutem Juventusu.
źródło: goal.com